Szukaj

Wulgarna obraza uczuć religijnych na „czarnym proteście”

25-10-2016 17:54
Obraza Matki Boskiej na czarnym proteście Twitter / screen Twitter
Podziel się

Feministki uczestniczące w kolejnej odsłonie manifestacji z cyklu „czarny protest”, nie cofną się przed niczym, byle tylko zwrócić uwagę na siebie i cieszące się coraz mniejszych zainteresowaniem proaborcyjne (i przy okazji antyrządowe) manifestacje. Tym razem protestujące kobiety postanowiły dopuścić się wulgarnej obrazy wizerunku Matki Boskiej.

W sieci pojawiło się zdjęcie jedej z uczestniczek poniedziałkowego „czarnego protestu”, która w ręce trzyma tabliczkę z odręcznie wykonanym rysunkiem, ukazującym kobiece narządy rozrodcze w taki sposób, aby przypominały one wizerunek Matki Boskiej. Aby rozwiać wszelkie możliwe wątpliwości, obrazoburczą ilustrację opatrzono podpisem „Holy Mary”. Dopuszczenie się obrazy uczuć religijnych w tym przypadku jest oczywiste.

Koniecznie przeczytaj: „Czarny protest” pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj też: Kolejne zawiadomienia w prokuraturze ws. „czarnego protestu”. Profanacja symboli narodowych i religijnych, ale nie tylko…

Zdjęcie z wulgarnym rysunkiem udostępnił m.in. na swoim profilu na Twitterze Piotr Semka.

Wydaje się, że poziom prezentowany przez uczestniczki „czarnego protestu” dawno sięgnął już dna. Przypomnijmy, że w związku z profanacją symboli narodowych i religijnych przez demonstrujące feministki wcześniej składano już zawiadomienia do prokuratury. Dzisiaj z kolei zarzuty usłyszała agresywna kobieta, który w czasie wczorajszej manifestacji zwolenniczek aborcji pod metrem w Warszawie rzuciła się na policjanta (Feministka, która zaatakowała policjanta, usłyszy zarzuty).

Warto przeczytać: „Czarny protest” pod logiem… Solidarności. Tomasz Lis zachwycony

Podziel się