Szukaj

Wstrząsające słowa wnuka Anny Walentynowicz: „Nie wiem, gdzie leży babcia” [WIDEO]

02-06-2017 22:05
Piotr Walentynowicz, wnuk Anny Walentynowicz Fot. Skarbnica Wiedzy Politycznej / youtube / screen YouTube
Podziel się

„W obu ekshumowanych grobach w roku 2010 były ciała bez głowy. Więc jeśli w Moskwie była czaszka, to dlaczego nie ma jej w Polsce?” – pyta Piotr Walentynowicz, wnuk legendarnej opozycjonistki Anny Walentynowicz.

Na pytanie dziennikarki TVP Info o miejsce, w którym spoczywa Anna Walentynowicz, wnuk legendarnej opozycjonistki odpowiedział krótko: „Nie wiem”.

Ja już to wiedziałem w 2012 roku. Jeśli poszliśmy do prokuratury wojskowej i czytamy w dokumentacji medycznej stworzonej przez Rosjan opis organów, których babcia nie posiadała już za życia, bo zostały jej usunięte operacyjnie, to było oczywiste, że nie rozmawiamy o mojej babci – powiedział Piotr Walentynowicz.

Koniecznie przeczytaj: Sikorski komentował ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej i napotkał celną ripostę

Czytaj też: Jan Rulewski po ekshumacjach ofiar katastrofy smoleńskiej: „Ogarnia mnie obrzydzenie…” [WIDEO]

Komentując wyniki ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej, wnuk legendarnej opozycjonistki stwierdził, że „Dopuszczano się strasznych rzeczy na naszych zmarłych”.

W Moskwie kilka osób rozpoznało babcię po twarzy, czyli była głowa. Natomiast w obu ekshumowanych grobach w roku 2010 były ciała bez głowy. (...) Więc jeśli w Moskwie była czaszka, to dlaczego nie ma jej w Polsce? – pytał w programie „Gość poranka”.

 

Warto przeczytać: Sławomir Neumann: „Ofiary katastrofy smoleńskiej powinny być pochowane we wspólnym grobie” [WIDEO]

Podziel się