Szukaj

Wstrząsające nagranie zarejestrowane przed gimnazjum w Gdańsku. 14-latka brutalnie bita przez rówieśniczki WIDEO]

13-05-2017 16:07
Pobicie dziewczyny, gimnazjum Gdańsk Fot. Marika Pytlewska / Facebook
Podziel się

W piątek w Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak gimnazjalistki brutalnie biją 14-letnią dziewczynę. Film został zarejestrowany 11 maja przed gimnazjum w gdańskiej dzielnicy Chełm.

Jak nieoficjalnie podaje „Fakt”, gimnazjalistki zaatakowały swoją rówieśniczkę, z powodu sporu o chłopaka. Na wstrząsających nagraniu, które zostało zarejestrowane telefonem komórkowym, widać, jak agresywne dziewczyny biją, kopią i szarpią za włosy 14-latkę. Brutalny atak, do którego doszło w czasie przerwy między lekcjami, trwał kilka minut. Mimo iż w tym czasie obok przechodziło wiele osób, nikt nie zareagował. W pobliżu miało nie być żadnego z nauczycieli.

Koniecznie przeczytaj: Gimnazjalistki z Gdańska zalewały się łzami w radiowozie, ale wcześniej pozwalały sobie na kpiny z policji

Czytaj też: Szczyt absurdu! Francuska szkoła zlikwidowała Dzień Matki

Jeden z chłopców, który prawdopodobnie nagrywał całe zdarzenie, był wyraźnie podekscytowany brutalnym atakiem na dziewczynę.

Z***b jej kopa na łeb! – słychać w tle nagrania.

Ej, a masz ten najlepszy moment, jak ona ją wyj****a? - mówi z kolei inna dziewczyna.

Dwie dziewczyny, które pobiły 14-latkę zostały zatrzymane i miały trafić do policyjnej izby dziecka.

Warto przeczytać: Policja odpowiada na zarzuty Stonogi o pobicie i publikuje kompromitujące dla niego nagranie z celi [WIDEO]

Podziel się