Szukaj

Współpracownik Mariusza Kamińskiego skazany za „nieobyczajne zachowanie”

28-10-2016 11:36
Siedziba CBA w Warszawie Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Sąd Rejonowy w Warszawie uznał, że Tomasza F. jest winny popełnienia trzech wykroczeń polegających na publicznym obnażaniu się i onanizowaniu. Polityk blisko współpracujący kiedyś z szefem CBA Mariuszem Kamińskim, a obecnie pracownik ważnej instytucji państwowej za „nieobyczajne zachowanie” został skazany na pięć dni aresztu. Sąd zakazał podawania jego danych osobowych i aktualnego miejsca zatrudnienia.

Do wykroczeń związanych z nieobyczajnym zachowaniem polegających na publicznym obnażaniu się i onanizowaniu miało dochodzić trzykrotnie w jednym z warszawskich parków, według „SuperExpressu” było to w okolicy budynku NIK-u. Za każdym razem o incydentach policję informowali przechodnie. W końcu sąd dla m.st. Warszawy skazał Tomasza F. za nieobyczajne czyny i wymierzył mu wyrok 5 dni więzienia.

Tomasza F. jest od 2010 r. pracownikiem jednej z najważniejszych instytucji państwowych. Obecnie mężczyzna przebywa oficjalnie na zwolnieniu lekarskim, jednak władze instytucji, w której pracuje, poinformowały, że w jego sprawie wszczęto wewnętrzne postępowanie wyjaśniające.

Koniecznie przeczytaj: Mariusz Max Kolonko będzie miał swój program w... TVN?

Czytaj też: Mariusz Błaszczak ostrzega przed chuliganami z KOD-u

Wcześniej Tomasz F. robił karierę polityczną współpracując z Mariuszem Kamińskim, szefem CBA (dziś wiceprezesem PiS).

Warto przeczytać: Zatrzymana przez CBA urzędniczka, która miała dorobić się na reprywatyzacji 38 mln zł, decyzją sądu... ma otrzymać kolejne pieniądze z reprywatyzacji!

Podziel się