Szukaj

Wspólne zdjęcie Miriam Shaded i Magdaleny Ogórek robi furorę w sieci [FOTO]

20-06-2017 20:42
Magdalena Ogórek, Miriam Shaded Fot. Miriam Shaded / Facebook
Podziel się

Miriam Shaded i Magdalena Ogórek opublikowały na swoich kontach w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie. Fotografia cieszy się wielkim zainteresowaniem internautów.

Magdalena Ogórek i Miriam Shaded spotkały się na konferencji zatytułowanej „Islam jako wyzwanie dla Polski i Europy”, która odbyła się 19 czerwca w budynku Sejmu. Spotkanie, w którym wzięli udział przedstawiciele środowisk naukowych, poświęcone było masowej imigracji muzułmanów na Stary Kontynent i problemów z tego wynikających.

Mimo iż obie panie związane były w przeszłości z odmiennymi środowiskami politycznymi (Ogórek startowała jako kandydatka na prezydenta z ramienia SLD, a Shaded związała się z partią KORWIN), to obecnie nie szczędzą sobie wyrazów symaptii.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmańska odpowiedź na... zamachy terrorystyczne. Islam jako „religia pokoju” [WIDEO]

Czytaj też: Według francuskiego uczonego, lewica próbuje wykorzystać islam jako narzędzie

Po konferencji „Islam jako wyzwanie dla Polski i Europy” z kochaną, piękną i inteligentną Magdą Ogórek – napisała na Facebooku pod wspólnym zdjęciem Miriam Shaded.

Łatwo zauważyć, że zarówno Shaded, jak i Ogórek wykazują negatywny stosunek do przyjmowania muzułmańskich uchodźców i widzą zagrożenie w islamizacji Europy. Obie są również zdecydowanymi przeciwniczkami promowanej przez lewicę polityki „multi-kulti”.

Opublikowane wspólne zdjęcie Shaded i Ogórek spotkało się z pozytywnym odzewem ze strony fanów obu pań i zyskało sporą ilość „lajków”. Internauci liczą, że może to być początek dłuższej współpracy między dziennikarką a działaczką społeczną.

Warto przeczytać: Magdalena Ogórek ostro do Wiesława Dębskiego. Spięcie na antenie [WIDEO]

Podziel się