Szukaj

Wspólne zdjęcie Dudy i Dody wywołało burzę w Internecie. Wszystko przez… półnagą pupę

23-11-2016 22:33
Duda z kawałkiem tortu i pupa Dody Fot. Piotr Wardziak / Twitter / screen Twitter
Podziel się

O tym, że Dorota Rabczewska zrobi wszystko, aby było o niej głośno, wiemy wszyscy. Artystka nigdy nie stroniła od odważnych kreacji. Tym razem jej półnagie pośladki stały się tematem gorącej dyskusji internatów za sprawą zdjęcia z Andrzejem Dudą.

Wczoraj „Super Express” świętował swoje 25-lecie. Wśród zaproszonych gości znalazła się m.in. para prezydencka. Jedną z gwiazd występujących na scenie była Doda, która na zakończenie przejęła rolę gospodyni i pokroiła tort. Piosenkarka pierwszy kawałek urodzinowego ciasta postanowiła wręczyć głowie państwa.

Pierwszy kawałek dla najważniejszej osoby! Gdzie jest Pan Prezydent?! - zapytała Doda.

Andrzej Duda podszedł i odebrał kawałek tortu. Zdjęcie, które chwilę później uchwycił fotoreporter Bartosz Krupa, zrobiło furorę w sieci. Widać na nim uśmiechniętego „od ucha do ucha” prezydenta i… półnagą pupę piosenkarki, która zdążyła się już odwrócić.

Koniecznie przeczytaj: Andrzej Duda na 25-leciu Radia Maryja mówił o skuteczności „moherowych beretów”

Czytaj też: Andrzej Duda rozmawiał z Donaldem Trumpem

Oczywiście jak to w takich przypadkach, bywa komentarze internatów były skrajnie odmienne. Niektórzy nawet twierdzili, że doszło do obrazy głowy państwa.

Innego zdania była sama Doda, która powiedziała, że wręczając pierwszy kawałek tortu Andrzejowi Dudzie, chciała okazać mu szacunek.

Jest głową naszego państwa i należy mu się szacunek – powiedziała piosenkarka.

Warto przeczytać: Wałęsa do Dudy: „Panie Prezydencie, pan stanie przed sądem”

Podziel się