Szukaj

Poseł PiS napisał, co zrobić z muzułmanami modlącymi się na chodniku w Warszawie. Wpis wywołał burzę [WIDEO]

19-09-2017 18:03
Pięta o modlącym się w Warszawie muzułmanach Fot. Twitter / screen Twitter
Podziel się

Krótki filmik, na którym zarejestrowano grupę muzułmanów modlących na na warszawskim osiedlu Muranów odbił się szerokim echem w polskich mediach społecznościowych i wywołał lawinę komentarzy. Do zdarzenia odniósł się także jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Nagranie przedstawia kilku muzułmanów w tradycyjnych strojach, którzy rozkładają chodnik przed blokiem na warszawskim osiedlu Muranów i zaczynają się modlić. Film lotem błyskawicy obiegł polską sieć i raczej nie spotkał się z pozytywnym odbiorem. Wielu internautów uważa, że z pozoru niewinna sytuacja jest tylko wstępem do próby szerzenia islamu w naszym kraju. Do czego doprowadziło to na Zachodzie, raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć.

Koniecznie przeczytaj: To nie Bliski Wschód, ani nawet Francja czy Włochy. Muzułmanie modlą się pod blokiem na… polskim osiedlu [WIDEO]

Czytaj też: Francja: Muzułmanie blokują ulicę, policja ich ochrania, a imam wzywa do... zabijania niewiernych [WIDEO]

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Pięta zareagował na zarejestrowaną w Warszawie sytuację w bardzo stanowczy sposób.

Mandat za bezprawne zajęcie pasa ruch drogowego dla wszystkich, potem deportacja. Zero tolerancji – napisał na Twitterze polityk partii rządzącej.

W drugim wpisie dodał:

Chodnik to część pasa ruch drogowego. Zajęcie chodnika w ten sposób jest karalne. Wiedzą to świadkowie Jehowy i nigdy nie ustawiają np. stolika.

Wpis Pięty nie spodobał się zwolennikom multi-kulti, którzy, sądząc po komentarzach, wpadli w prawdziwą furię.

Przy okazji analizy filmu, z kolei jeden z internautów w żartobliwym tonie zauważył, że być może grupa muzułmanów jest tak naprawdę fanami Legii.

Warto przeczytać: Jak muzułmanie leczą alkoholizm? Islamski duchowny opowiada pewną historię, która wiele mówi o wyznawcach Allaha… [WIDEO]

Podziel się