Szukaj

Wpadka polityka PO w studiu TVN. Wszyscy wybuchli śmiechem, nawet prowadzący [WIDEO]

06-11-2017 11:38
Bartosz Arłukowicz Fot. Katarzyna Stróżyk‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W trakcie niedzielnej „Kawy na Ławę” na antenie TVN24 poseł Platformy Obywatelskiej Bartosz Arłukowicz w zabawny sposób przejęzyczył się. Pozostali goście programu wybuchli śmiechem. Powagi nie był w stanie zachować nawet prowadzący.

Polityk reprezentujący Platformę w studiu TVN w dość emocjonalny sposób próbował przekonać widzów, że rząd ogranicza ich prawa i wolności. Arłukowicz jako przykład wskazał na barierki, które ustawiono przed Sejmem po grudniowych protestach zainicjowanych przez opozycję. Poseł przejęzyczył się, wywołując rozbawienie u pozostałych osób w studiu. Śmiał się nawet redaktor prowadzący program, Bogdan Rymanowski.

Koniecznie przeczytaj: Wpadka Arłukowicza. Chciał wytknąć hipokryzję rządu. Podał jednak wyjątkowo absurdalny argument [WIDEO]

Czytaj też: Szczyt hipokryzji w medialnej wypowiedzi polityka PO. Borys Budka „wie”, jak uratować najważniejszy rządowy program [WIDEO]

Kiedy widzimy rosnące, dokładnie, zasieki wokół Sejma! – palnął polityk.

Sejmu! – Arłukowicz od razu poprawił się, jednak wszyscy mieli wyraźny ubaw z jego wpadki i przez dłuższą chwilę poseł PO nie mógł kontynuować swojego wywodu.

Zacząłem już się przygotowywać do riposty - zażartował obecny w studiu polityk PSL Piotr Zgorzelski.

Ubaw mieli również internauci – nie tylko z zabawnej odmiany słowa „Sejm”.

Warto przeczytać: Komiczna wpadka Hillary Clinton. Była sekretarz stanu rozbawiła amerykańskich internautów [WIDEO]

Podziel się