Szukaj

Ryszard Petru znów „błyszczy”. Podczas swojej wypowiedzi w komiczny sposób zmienił nazwisko sędziego Tulei [WIDEO]

22-12-2017 11:48
Ryszard Petru Fot. Krzysztof Traczyk / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Ryszard Petru już od jakiegoś czasu nie przewodniczy swojej partii. Pomimo tego, nadal dość często pojawia się w mediach i komentuje bieżące wydarzenia na polskiej scenie politycznej. Niedawno znów zaliczył komiczną wpadkę. W trakcie swojej wypowiedzi na temat niedawnej decyzji sędziego Igora Tulei w zabawny sposób zmienił jego nazwisko.

Tym razem były lider Nowoczesnej został poproszony przez dziennikarza TVN-u o skomentowanie słów marszałka Senatu, Stanisława Karczewskiego, który niedawną decyzję sędziego Igora Tulei odniósł do przeprowadzanej obecnie reformy sądownictwa. Ryszard Petru podczas omawiania wypowiedzi polityka PiS-u przekręcił, nazwisko sędziego:

Z jednej strony daje przykład pana sędziego Igora Stulei, że jest niezależny, a z drugiej strony, że jest potrzebna reforma sądownictwa.

Koniecznie przeczytaj: Były lider Nowoczesnej nie zawodzi. Ryszard Petru podczas swojej wypowiedzi dla mediów przez moment był... kobietą [WIDEO]

Czytaj też: Ryszard Petru zdradził, jak załatwiał pieniądze dla Nowoczesnej: „Dzwoniłem do różnych ludzi z prośbą o wpłatę 1 tys. czy 5 tys. zł i jakoś się udawało”

Przypomnijmy, że w poniedziałek, sędzia Igor Tuleja uchylił decyzję prokuratury o umorzeniu śledztwa w sprawie posiedzenia Sejmu z 16 grudnia 2016 roku w Sali Kolumnowej, gdzie uchwalono wówczas ustawę budżetową.

Poniżej nagranie z wypowiedzią Ryszarda Petru:

 

Warto przeczytać: Ryszard Petru nie jest już szefem Nowoczesnej. Wewnątrzpartyjne wybory wygrała Katarzyna Lubnauer [FOTO]

Podziel się