Szukaj

Bardziej żenująco już się nie da? Kijowski zaliczył spektakularną wpadkę na własnym profilu społecznościowym [FOTO]

07-01-2017 14:17
Mateusz Kijowski na pochodzie KOD w 2016 r.
Podziel się

Wydawałoby się, że ostatnia afera z dochodami lidera KOD-u podkopała jego wizerunek na tyle, że gorzej być już nie może. A jednak! Jak podaje portal prostozmostu.net, Mateusz Kijowski, który zapomniał wylogować się ze swojego oficjalnego konta na Facebooku, zaczął komentować… swoje własne wypowiedzi.

Skandal z liderem KOD-u w roli głównej, który wyprowadzał pieniądze z własnej organizacji, spowodował, że znacznie zmniejszyła się grupa jego sympatyków. Widząc to, najwidoczniej Mateusz Kijowski próbował nakręcić na swoim facebookowym koncie akcję we własnej obronie.

Pod wpisem autorstwa lidera KOD-u, który przekonywał, że „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” (choć mocno zastanawia nas taka „bieda”, kiedy dostaje się przelewy na łączną kwotę 90 tys. zł.), pojawił się komentarz z hashtagiem #DalejNieRuszamBezMateusza, którego autorem był… sam Mateusz Kijowski. Lider KOD-u skomentował też wypowiedź jednej z internautek, chcąc ją przekonać, ze „KOD to Mateusz”.

Koniecznie przeczytaj: Mateusz Kijowski wygwizdany w czasie demonstracji pod Sejmem przez… KOD [WIDEO]

Czytaj też: Dziadek Kijowskiego zatwierdzał stan wojenny

Zapewne lider KPD-u, który podobno z zawodu jest informatykiem, zapomniał wylogować się z oficjalnego konta i przelogować na fałszywe konto, z którego jako „zwykły działacz” chciał prowadzić akcje w swojej obronie.

Mateusz Kijowski - wpadka na Facebooku

Warto przeczytać: Wyjaśnień od Kijowskiego żąda… Petru. Lider Nowoczesnej mówi o „nieetycznym zachowaniu” i „niezręcznej sytuacji”

Podziel się