Szukaj

Poseł PO chciał uderzyć w Andrzeja Dudę, a wyszło odwrotnie. Zablokował swoje konto, ale nie pomogło

28-07-2017 17:25
Jan Grabiec, PO Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Jan Grabiec na swoim twitterowym koncie zorganizował ankietę poparcia dla kandydatów na prezydenta Polski. Chciał w ten sposób ośmieszyć Andrzeja Dudę i pokazać, jak wielkim uznaniem cieszy się Donald Tusk. Wyszło odwrotnie.

Grabiec opublikował ankietę, w której zapytał internautów o ich kandydata na prezydenta. Można było wybierać pomiędzy urzędującym Prezydentem RP Andrzejem Dudą, byłym premierem Donaldem Tuskiem oraz posłem Prawa i Sprawiedliwości Markiem Suskim.

Tego ostatniego polityka Jan Grabiec umieścił w ankiecie po to, by umożliwić internautom zakpienie zarówno z niego, jak i z Andrzeja Dudy. Cały sondaż miał zapewne na celu wykazanie, jak ogromnym poparciem Polaków cieszy się Donald Tusk.

Koniecznie przeczytaj: Platforma Obywatelska zamierza agitować Polaków wypoczywających nad Bałtykiem. Politycy pojawią się na plażach

Czytaj też: Senator Jan Rulewski przekonywał do odrzucenia ustawy o Sądzie Najwyższym przebrany za więźnia [WIDEO]

Wyszło odwrotnie.

Już po kilku godzinach Andrzej Duda osiągnął ogromną przewagę nad rywalami. Co więcej, Donald Tusk cieszył się najmniejszym poparcie uczestników ankiety.

Jej autor postanowił uniemożliwić dalsze głosowanie, blokując dostęp do swojego konta. Niestety dla niego, internauci szybko i na to znaleźli sposób.

Już po zablokowaniu konta, poparcie dla Andrzeja Dudy jeszcze wzrosło, powiększyła się też przewaga posła Suskiego nad Tuskiem.

Nie obeszło się też bez kpin z pomysłu posła Grabca.

Warto przeczytać: Marek Jakubiak stanowczo: „Prezydent Warszawy powinna się podać do dymisji”. Ale nie wierzy, że to nastąpi [WIDEO]

Podziel się