Szukaj

Bronisław Komorowski przysnął podczas spotkania klubów PO i Nowoczesnej. Internauci komentują [foto]

13-07-2018 15:15
Wpadka Bronisława Komorowskiego Fot. Radosław / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Bronisław Komorowski podczas swojej prezydentury zaliczył nie jedną wpadkę. Były prezydent pomimo upływu czasu i braku aktywności na scenie politycznej, wciąż potrafi zaskakiwać. Tym razem, w swoim stylu, postanowił uciąć sobie krótką drzemkę podczas spotkania klubów PO i Nowoczesnej, które odbyło się z okazji 550-lecia polskiego parlamentaryzmu.

Jak widzimy na zdjęciu opublikowanym przez jednego z internautów, były prezydent uczestniczący w uroczystym spotkaniu wspomnianych wcześniej partii opozycjnych, nie był za bardzo zainteresowany kolejnymi wystąpieniami. Wolał w tym czasie po prostu się przespać:

Koniecznie przeczytaj: Platforma Obywatelska i Nowoczesna połączyły siły. Zapowiedzi się niezwykle huczne: „Nasz cel sprowadza się do obrony Polski przed PiS-em”

Czytaj też: Bronisław Komorowski w dramatycznym tonie wieszczy rychły koniec opozycji: „Jeżeli politycy opozycji tego nie zrobią, to zginą marnie”

Zachowanie byłego prezydenta szeroko komentowali internauci:

Warto przeczytać: To nagranie warto przypomnieć zwłaszcza w dniu Żołnierzy Wyklętych – tak Bronisław Komorowski wypowiadał się na temat niezłomnych [wideo]

Podziel się