Szukaj

„WP”: Rozmowa Magdaleny Żuk z jej chłopakiem trwała aż 25 minut. Na nagraniu brakuje 15 minut

12-05-2017 15:25
Nagranie z rozmową Magdaleny Żuk z chłopakiem Fot. Patriot24.TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Nadal trwa śledztwo w sprawie niewyjaśnionej śmierci Magdaleny Żuk, która zmarła w Egipcie ponad tydzień temu. Swoje ustalenia publikuje także „Wirtualna Polska”, która pisze, że nagranie opublikowane przez chłopaka Magdaleny Żuk, Markusa W. nie przedstawia całej rozmowy z dziewczyną.

(…) Tu kolejna niewiadoma. Czas rozmowy zarejestrowanej na telefonie wynosi 25 minut. Dlaczego więc film w sieci jest znacznie krótszy? Czy za późno włączono nagrywanie, czy też celowo usunięto ponad 10 minut rozmowy? - czytamy w tekście „WP”, całość tutaj.

Przypomnijmy, że chodzi o zapis rozmowy między Magdą a jej chłopakiem. Dziewczyna dzwoniła z telefonu egipskiego rezydenta. Była wyraźnie przerażona i bała się mówić, co naprawdę się stało.

Koniecznie przeczytaj: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czytaj też: Magdalena Żuk zmarła wskutek uduszenia? Sprawę komentuje prokuratura

Nagranie pojawiało się w Internecie w dwóch wersjach, niedawno ujawniono to, w którym słychać dodatkowe zdanie wypowiedziane już po zakończeniu rozmowy przez chłopaka Magdy. Film można zobaczyć poniżej:

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: Ujawniono całe nagranie z chłopakiem Magdy. Pada zdanie, które zostało przedtem wycięte [WIDEO].

Poniżej z kolei tłumaczenie z języka arabskiego słów wypowiadanych przez egipskiego rezydenta, z telefonu którego dzwoniła Magda. To co mówi, naprawdę przeraża.

Warto przeczytać: „Fakt” ujawnia nagranie z Rutkowskim. Tak wyjaśniał śmierć Magdaleny Żuk? [WIDEO]

Podziel się