Szukaj

„WP” pisze o stłuczce Anny Streżyńskiej. Minister dementuje, nie ukrywając rozbawienia [FOTO]

05-10-2017 16:17
Anna Streżyńska Fot. Anna Streżyńska / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Kolizje drogowe z udziałem polityków partii rządzącej są tematem chętnie opisywanym przez niektóre media w Polsce. Tym razem jednak „Wirtualna Polska” mocna się pośpieszyła i ogłosiła stłuczkę minister cyfryzacji Anny Streżyńskiej na podstawie źle zinterpretowanego tweeta.

Wygląda na to, że Anna Steżyńska, minister cyfryzacji, miała stłuczkę w Nowym Wiśniczu - tak wynika z tweeta, które dziś opublikowała. Minister cyfryzacji nie zdradza szczegółów zdarzenia, za to chwali poprawne działanie pilotażowego programu mDokumenty – napisała wczoraj wieczorem „Wirtualna Polska” (link tutaj).

Z artykułu możemy się dowiedzieć, że minister cyfryzacji miała najprawdopodobniej stłuczkę, do której doszło w drodze do Nowego Wiśnicza, gdzie Anna Streżyńska spotkała się z burmistrzem.

Koniecznie przeczytaj: Minister Luksemburga atakuje państwa Europy Środkowej: Kraje takie, jak Polska czy Węgry „mogą zniszczyć Europę”

Czytaj też: Znowu głośno o sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Interwencję podjął minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro

Problem w tym, że do takiego zdarzenia nie doszło. Nieprawdziwe informacje zdementowała dzisiaj minister cyfryzacji, która z humorem potraktowała fake news na swój temat.

Kochana @wirtualnapolska - to była stłuczka hipotetyczna, żeby zrobić narrację do zastosowania mDokumentów :) - napisała Streżyńska.

Tymczasem, jak się okazuje, artykuł „WP” zdążył już zainspirować portal Onet.pl do napisania podobnego tekstu.

Warto przeczytać: Polska jedzie na mundial w Rosji! Nerwowa końcówka meczu z Czarnogórą [FOTO + WIDEO]

Podziel się