Szukaj

Wojciechowska przyznaje, że była wielokrotnie molestowana przez obcokrajowców [WIDEO]

13-05-2017 02:10
Martyna Wojciechowska Fot. Magazyn Gala / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Martyna Wojciechowska w wywiadzie dla „Gali” została zapytana, czy padła ofiarą molestowania w czasie swoich podróży. Dziennikarka przyznała, że tak. Powiedziała nawet, dlaczego według niej takie sytuacje w niektórych krajach są praktycznie codziennością.

Wojciechowska opisała przypadki wielokrotnego molestowania seksualnego w czasie pobytu w Indiach. Jak powiedziała, takie sytuacje zdarzały się niemal co chwilę, kiedy tylko znalazła się w jakimś zatłoczonym miejscu.

Ja wielokrotnie doświadczyłam tego, właściwie w każdej możliwej sytuacji, gdzieś w tłocznym miejscu czuję męskie ręce na piersiach, na pośladkach. Męskie ręce, które próbują dotknąć mojego ciała. Oczywiście reaguję bardzo ostro! - mówiła Wojciechowska.

Koniecznie przeczytaj: Martyna Wojciechowska została zatrzymana przez wywiad wojskowy w Pakistanie!

Czytaj też: Pawłowicz: „Nie ma czegoś takiego jak równość kobiet i mężczyzn” [WIDEO]

Dziennikarka potwierdziła, że w Indiach niestety takie sytuacje nie są wyjątkiem, a przykrą codziennością. Wojciechowska podzieliła się swoją teorią na temat przyczyn takiego zachowania mężczyzn w tym kraju.

Mężczyźni tam są niezaspokojeni, bo nie ma tam zgody na stosunki przedmałżeńskie. A to tętni pod skórą, to jest taki nieokiełznany popęd, nad którym nie są w stanie zapanować. Dochodzi do dramatycznych sytuacji – stwierdziła.

Warto przeczytać: Poseł Kukiz`15 chce wystąpić na gali KSW i zmierzyć się z parlamentarzystą PO

Podziel się