Szukaj

Wojciech Cejrowski o akcji „Tęczowy Piątek”. „To musi być ścigane jako atak pedofilski” [foto]

25-10-2018 15:23
Wojciech Cejrowski Fot. Wojciech Cejrowski / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Wojciech Cejrowski w swoim wpisie w mediach społecznościowych skomentował propagandową akcję „Tęczowy Piątek”, która być odbyć się już w najbliższy piątek w polskich szkołach. Jego zdaniem, tego rodzaju inicjatywy powinny być traktowane podobnie jak napaść seksualna na dzieci.

Przypomnijmy, że 26 października br. środowiska LGBT zamierzają przeprowadzić w polskich szkołach zmasowaną akcję propagandową, uczącą tolerancji wobec osob posiadających inne orientacje seksualne (Więcej: „Ratujemy dzieci przed Tęczowym Piątkiem”. Ordo Iuris podaje konkretne rozwiązanie dla rodziców [foto]).

Znany podróżnik w swoim wpisie nie tylko skrytykował inicjatywę, ale również zaapelował do rodziców, by chronili dzieci przed tego rodzaju propagandą:

Koniecznie przeczytaj: Wojciech Cejrowski zainicjował akcję dotyczącą islamizacji Polski. Internauci odpowiadają [foto]

Czytaj też: Wojciech Cejrowski niezwykle ostro o filmie „Kler”. Tak dosadnej wypowiedzi o tej produkcji jeszcze nie było [wideo]

Szkolenie uczniów do zboczonych czynności seksualnych jest napaścią seksualną na dzieci i musi być ścigane jako atak pedofilski. Rodzice, zadzwońcie jutro do szkoły upewnić się, że w piątek Wasze dzieci będą bezpieczne od molestowania!

Warto przeczytać: Wojciech Cejrowski o problemie pedofilii. „W poszukiwaniu pedofilów trzeba prześwietlić środowiska homoseksualistów” [foto]

Podziel się