Internauci nie wierzą. Tomasz Lis w Nowy Rok pił wódkę sygnowaną… własnym nazwiskiem [foto]
02-01-2019 14:48
Naczelny tygodnika „Newsweek” nad ranem 1 stycznia zamieścił na Twitterze wpis, w którym zachęca do picia alkoholu. „No to jeszcze po kapeńce pod ten Nowy Rok” - pisze Tomasz Lis, chwaląc się wódką z własnym nazwiskiem na butelce.
Wpis spotkał się ze zróżnicowanymi reakcjami. Części internautów spodobała się wizja wypicia jeszcze jednej setki w Nowym Roku i wzniesienia toastu za Tomasza Lisa. Niektórzy jednak umieszczanie własnego nazwiska na butelce wódki uznali za przejaw megalomanii. Nie brakowało więc kilku uszczypliwych komentarzy.
Kochani, no to jeszcze po kapeńce pod ten Nowy Rok.???????????????? pic.twitter.com/jftDgnaonO
— Tomasz Lis (@lis_tomasz) 1 stycznia 2019
Koniecznie przeczytaj: Tomasz Lis o wynikach wyborów samorządowych. „Tam, gdzie ludzie mogą oglądać TVN, to wynik PiS jest dramatycznie gorszy”
Czytaj też: Dantejskie sceny w Sylwestra na Zachodzie Europy. Tak witano Nowy Rok we Francji i Belgii [wideo]
ale z ciebie narcyz
— Andrew (@Andrew98548392) 1 stycznia 2019
Tomku, ukradkiem, w garderobie?
— Tomasz Zimoch (@tzimoch) 1 stycznia 2019
Tomasz Lis w plynie????????????????????
— Maciej (@Maciej36242081) 1 stycznia 2019
Zawsze zastanawialem sie jak mozna pana najkrocej scharakteryzowac...
A później zdziwienie, że ośmiorniczki zaszkodziły.
— wolfson (@wolfson_44) 1 stycznia 2019
Jak dzieci, k... jak dzieci ????
Żenua, cały on!
— Wojciech Remiszewski (@woj_remiszewski) 1 stycznia 2019
Nostalgicznie. Zbrodniarz o szui.https://t.co/dByEN5awpr
— Woydar???????????? (@woydar) 1 stycznia 2019
Warto przeczytać: 50-letni Niemiec wjechał w Sylwestra w grupę imigrantów. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie [wideo]