Szukaj

Włocławek: Damska bójka pod klubem w… Dzień Kobiet. Policja wyjaśnia sprawę [wideo]

14-03-2019 20:30
Włocławek, bójka Fot. Onina -es / You Tube / YouTube
Podziel się

Media społecznościowe obiegło nagranie, które zarejestrowano w nocy z 8 na 9 marca przed wejściem do klubu przy placu Wolności we Włocławku. Świadek sfilmował bójkę trzech kobiet.

Na trwającym trzy minuty nagraniu widać ostrą bójkę trzech młodych kobiet. Przez dłuższą chwilę walczą ze sobą tylko dwie panie. Trzecia dołącza pod koniec filmu. Przeciwniczki ciągną się za włosy, szarpią za ubrania i przewracają się po chodniku. Momentami pojedynek staje się tak agresywny, że przypomina zawody MMA.

Obserwujący zdarzenie dwaj mężczyźni nie interweniowali i nie próbowali rozdzielić walczących kobiet.

Koniecznie przeczytaj: Siostry Godlewskie pobiły się na pokładzie samolotu? „Pilot zawrócił. Interweniowali antyterroryści” [+18 wideo]

Czytaj też: „Won stąd, komuniści” - krzyki pod adresem Piotra Kraśko pod studiem TVN [wideo]

Zdarzenie nagrywała osoba siedząca w aucie zaparkowanym niedaleko klubu. Nie wiadomo, jak skończyła się walka. Film w pewnym momencie się urywa. Jak ustalił lokalny portal ddwloclawek.pl, straż miejska nie otrzymała zgłoszenia o bójce. Zdarzenia nie zarejestrował też miejski monitoring, który był w tym czasie serwisowany z powodu wcześniejszej awarii.

O zajściu została zawiadomiona policja, ale kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, pod klubem nikogo już nie było. Trwają czynności wyjaśniające.

W nocy (09.03.19) po godzinie 2 zostaliśmy powiadomieni przez WCPR o awanturze pomiędzy kobietami na Pl. Wolności we Włocławku. Kiedy dotarli mundurowi na miejscu nie zastali żadnych osób i nikt nie zgłosił się na komendę w tej sprawie. Policjanci jednak prowadzą czynności sprawdzające związane z interwencją, które mają na celu ustalenie wszystkich uczestników zdarzenia i okoliczności sprawy. To od wyjaśnień uczestników i zebranego w sprawie materiału będzie zależała kwalifikacja prawna

- poinformował sierż. Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Jelenia Góra: Brutalna bójka nastolatek. Szokujące ustalenia w tej sprawie [wideo]

Podziel się