Szukaj

Gadowski komentuje sprawę Magdaleny Żuk. Szokujące podejrzenia związane z lokalnymi grupami przestępczymi [WIDEO]

14-05-2017 18:26
Witold Gadowski, dziennikarz śledczy Fot. Kanciapa Polityczna / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Witold Gadowski ponownie zabrał głos w sprawie Magdaleny Żuk. Dziennikarz śledczy powiedział, że coraz mocniej utwierdza się w przekonaniu, że przyczyn śmierci 27-letniej Polski, która zginęła 30 kwietnia w Egipcie, należy szukać w Polsce.

Zacząłem się przyglądać tej sprawie i szczerze mówiąc, coraz bardziej włosy stają mi na głowie, ponieważ coraz mocniej jestem przekonany, że wyjaśnienie tej sprawy nie tkwi Egipcie, tylko w Polsce, i to we Wrocławiu – mówił Gadowski w „Salonie dziennikarskim” w TVP Info.

Bogatynia jest jednym z centrów produkcji syntetycznych narkotyków w Polsce, które są dostarczane potem do Wrocławia – dodał.

Powiem też o śledztwie, które robiłem na początku tego wieku. Dotyczyło ono agencji modelek, która wysyłała dziewczęta rzekomo do robienia kariery w Mediolanie, na pokazach mody, po wielkie kontrakty, a tak naprawdę te dziewczyny były wysłane dla bogatych przedsiębiorców arabskich, którzy je potem gwałcili na jachtach – ujawnił Gadowski.

Koniecznie przeczytaj: Magdalena Żuk zmarła wskutek uduszenia? Sprawę komentuje prokuratura

Czytaj też: Dziennikarze o „lokalnych” wątkach ws. Magdaleny Żuk: „Wrocław to parszywe środowisko i dziwna układanka” [WIDEO]

Cały komentarz dziennikarz poniżej, ok ok. 32 minuty.

Przez kilka pierwszych dni śledziłem informacje na ten temat. Myślałem, że to nieszczęśliwe zdarzenie. Ale dziś otrzymałem z dość wiarygodnych źródeł, i z Wrocławia, informacje o tym, że towarzystwo, które jakoś tam zbliżyło się do tej pani (chodzi o Magdalenę Żuk – red.), to jest towarzystwo związane z takim znanym nocnym klubem we Wrocławiu. Bardzo snobistycznym i bardzo rozwiązłym. Bawi się tam taka śmietanka młoda Wrocławia i nie tylko - mówił Gadowski w programie „Odkodujmy Polskę” na antenie TV Republika. Więcej tutaj: Dziennikarze o „lokalnych” wątkach ws. Magdaleny Żuk: „Wrocław to parszywe środowisko i dziwna układanka” [WIDEO].

Warto przeczytać: „WP”: Rozmowa Magdaleny Żuk z jej chłopakiem trwała aż 25 minut. Na nagraniu brakuje 15 minut

Podziel się