Szukaj

Gadowski komentuje sprawę Magdaleny Żuk. Szokujące podejrzenia związane z lokalnymi grupami przestępczymi [WIDEO]

14-05-2017 18:26
Witold Gadowski, dziennikarz śledczy Fot. Kanciapa Polityczna / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Witold Gadowski ponownie zabrał głos w sprawie Magdaleny Żuk. Dziennikarz śledczy powiedział, że coraz mocniej utwierdza się w przekonaniu, że przyczyn śmierci 27-letniej Polski, która zginęła 30 kwietnia w Egipcie, należy szukać w Polsce.

Zacząłem się przyglądać tej sprawie i szczerze mówiąc, coraz bardziej włosy stają mi na głowie, ponieważ coraz mocniej jestem przekonany, że wyjaśnienie tej sprawy nie tkwi Egipcie, tylko w Polsce, i to we Wrocławiu – mówił Gadowski w „Salonie dziennikarskim” w TVP Info.

Bogatynia jest jednym z centrów produkcji syntetycznych narkotyków w Polsce, które są dostarczane potem do Wrocławia – dodał.

Powiem też o śledztwie, które robiłem na początku tego wieku. Dotyczyło ono agencji modelek, która wysyłała dziewczęta rzekomo do robienia kariery w Mediolanie, na pokazach mody, po wielkie kontrakty, a tak naprawdę te dziewczyny były wysłane dla bogatych przedsiębiorców arabskich, którzy je potem gwałcili na jachtach – ujawnił Gadowski.

Koniecznie przeczytaj: Magdalena Żuk zmarła wskutek uduszenia? Sprawę komentuje prokuratura

Czytaj też: Dziennikarze o „lokalnych” wątkach ws. Magdaleny Żuk: „Wrocław to parszywe środowisko i dziwna układanka” [WIDEO]

Cały komentarz dziennikarz poniżej, ok ok. 32 minuty.

Gadowski już wcześniej wysuwał podobne podejrzenia.

Przez kilka pierwszych dni śledziłem informacje na ten temat. Myślałem, że to nieszczęśliwe zdarzenie. Ale dziś otrzymałem z dość wiarygodnych źródeł, i z Wrocławia, informacje o tym, że towarzystwo, które jakoś tam zbliżyło się do tej pani (chodzi o Magdalenę Żuk – red.), to jest towarzystwo związane z takim znanym nocnym klubem we Wrocławiu. Bardzo snobistycznym i bardzo rozwiązłym. Bawi się tam taka śmietanka młoda Wrocławia i nie tylko - mówił Gadowski w programie „Odkodujmy Polskę” na antenie TV Republika. Więcej tutaj: Dziennikarze o „lokalnych” wątkach ws. Magdaleny Żuk: „Wrocław to parszywe środowisko i dziwna układanka” [WIDEO].

Warto przeczytać: „WP”: Rozmowa Magdaleny Żuk z jej chłopakiem trwała aż 25 minut. Na nagraniu brakuje 15 minut

Podziel się