Szukaj

Wellman o Michalkiewiczu: „Chętnie wybatożę jego białe prawicowe dupsko”

26-02-2017 21:11
Stanisław Michalkiewicz, publicysta Fot. Unia Polityki Realnej / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Dosadny komentarz Stanisława Michalkiewicza na temat Joanny Scheuring-Wielgus wywołał niemałą burzę w mediach. Przypomnijmy, publicysta stwierdził, że za zakłócenie wykładu o Żołnierzach Wyklętych w toruńskim liceum posłanka Nowoczesnej powinna być „wybatożona na gołą d**ę”. W obronie Scheuring-Wielgus postanowiła stanąć m.in. lewicowa dziennikarka Dorota Wellman, która w dość trywialny sposób zaatakowała Michalkiewicza w swoim ostatnim felietonie.

Wtargnęła z jakimiś aktywistami na wykład poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Zaczęli wykrzykiwać, że Żołnierze Wyklęci to zbrodniarze. (...) Kiedyś, jeszcze za okupacji, k***y gestapowskie były strzyżone do gołej skóry. (...) Tak naprawdę, za tego typu wyskoki posłanka powinna być wybatożona na gołą d**ę. Są granice bezczelności, są granice łajdactwa – a w każdym razie powinny być – mówił przed dwoma tygodniami Stanisław Michalkiewicz, komentując w ten sposób incydent z udziałem Joanny Scheuring-Wielgus w Toruniu.

Koniecznie przeczytaj: Stanisław Michalkiewicz komentuje słowa papieża Franciszka, który zachęca do przyjmowania uchodźców [WIDEO]

Czytaj też: Stanisław Michalkiewicz opowiada, jak zareagował na zaproszenie od Moniki Olejnik [WIDEO]

Do tych słów publicysty odniosła się ostatnio w „Wysokich Obcasach” Dorota Wellman.

Ciekawe, co o tych słowach myślą kobiety z jego rodziny, żona. Czy są dumne? - pyta w swoim felietonie gwiazda TVN-u.

My, kobiety, nie powinnyśmy pozwolić na taki język i takie traktowanie kobiet w Polsce. Milcząc, pozwalamy chamom na więcej. Niedługo będą nas palić na stosach i karać chłostą. Pozbawią praw i sprowadzą do roli przedmiotu – dramatyzuje Wellman, która zastanawia się, czy Michalkiewicz lubi stosować przemoc wobec kobiet.

Nie wiem, czy Michalkiewicz lubi bić kobiety, czy naoglądał się filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” - sugeruje dziennikarka, która chwilę później sama grozi użyciem siły.

Ja, choć nie mam skłonności sado-maso, chętnie wybatożę jego białe prawicowe dupsko. Pejczem, skórzaną szpicrutą i packą do klapsów – zapowiada Wellman.

Warto przeczytać: Stanisław Michalkiewicz zdenerwowany jak nigdy. „Tak samo kawał sku***syna, jeden i drugi!” [WIDEO]

Podziel się