Szukaj

Niecodzienny incydent w Wejherowie. Policjanci nie mogli uwierzyć własnym oczom [wideo]

11-04-2019 18:46
Incydent w Wejherowie Fot. rzecznik wejherowo / YouTube.com / YouTube
Podziel się

Jak poinformował „Fakt”, do niecodziennego zdarzenia doszło w środę w Wejherowie. Otóż 35-letni mężczyzna mający zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, przyjechał na komisariat policji... samochodem. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Mężczyzna pojawił się na posterunku policji w Wejherowie w ramach dozoru policyjnego. Kiedy opuścił budynek, wsiadł do samochodu i odjechał z parkingu.

Jak ujawniła asp.sztab. Anetta Potrykus z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów do maja br.:

Mężczyzna nie miał prawa wsiąść za kierownicę żadnego pojazdu mechanicznego, gdyż miał zakaz prowadzenia pojazdów na okres jednego roku obowiązujący go do maja 2019 roku.

Koniecznie przeczytaj: Atak na komisariat policji w Szubinie. Budynek został obrzucony koktajlami Mołotowa [wideo]

Czytaj też: Francja: Gigantyczne zamieszki wywołane przez imigrantów. Pięćdziesiąt osób zaatakowało komisariat policji. Użyto koktajli Mołotowa [wideo]

Po interwencji dyżurnego 35-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Za złamanie sądowego zakazu mężczyźnie może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Warto przeczytać: Policja: „Dariusz W. opuścił komisariat w takim samym stanie jak został dowieziony” [wideo]

Podziel się