Szukaj

Węgrzy postanowili upamiętnić polskiego kierowcę[FOTO]

24-12-2016 21:06
Węgry - hołd dla Łukasza Urbana Fot. Ultras Polska / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Choć niemiecki rząd nadal milczy i nie jest się w stanie przyznać, że to dzięki bohaterstwu Łukasza Urbana udało się uniknąć większej ilości ofiar w Berlinie, to zwykli ludzie w Polsce, w Niemczech czy w innych krajach europejskich oddają hołd naszemu rodakowi. Na taki gest zdecydowali się także Węgrzy, który uczcili pamięć polskiego kierowcy przed naszą ambasadą.

Przed polską ambasadą w Budapeszcie pojawiało się zdjęcie 37-letniego Łukasza, biało-czerwona flaga i znicze. Węgrzy dali także wyraz swojej złości z powodu tego, że kolejny raz w Europie niewinni ludzie mordowali są przez dżihadystów. Obok zniczy pojawił się ułożony z zapalonych świeczek napis „Fuck ISIS”. Choć są to mocne słowa, umieszczone obok zdjęcia zamordowanego Polaka, to jednak jesteśmy w stanie zrozumieć tą złość i bezsilność wobec coraz większego zagrożenia ze strony islamskich terrorystów w Europie, przy jednoczesnej absurdalnej postawie polityków takich jak Angela Merkel, która zdaje się nie zauważać skutków kryzysu imigracyjnego.

Koniecznie przeczytaj: Wzruszające nagranie. Kierowcy niemieckiej firmy oddali hołd bohaterskiemu Polakowi [WIDEO]

Czytaj też: Jutro pogrzeb Łukasza Urbana. Koledzy zamierzają mu oddać hołd w specjalny sposób

Poniżej zdjęcia spod ambasady w Budapeszcie.

Warto przeczytać: „Wstydzę się za to jak pan Urban został u nas potraktowany”. Niemiecka polityk skierowała list do rodziny polskiego kierowcy

Podziel się