Szukaj

Małgorzata Wassermann do Rostowskiego: „Ja do polityki przyszłam, żebyście z niej na zawsze odeszli” [wideo]

18-07-2018 22:12
Małgorzata Wasserman, Jan Vincent Rostowski Fot. TVP Info / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Dzisiaj przed komisją ds. Amber Gold zeznawał były minister finansów w rządzie Donalda Tuska Jan Vincent Rostowski. Pomiędzy nim a Małgorzatą Wassermann dochodziło się wielu słownych utarczek. W pewnym momencie, po kolejnej złośliwej uwadze, poseł prowadząca przesłuchanie nie wytrzymała i mocno odpowiedziała świadkowi.

Sytuacja miała miejsce po blisko dwóch godzinach przesłuchania. Wassermann zapytała Rostowskiego, czy ten nie potrzebuje przerwy. Były minister w rządzie PO postanowił wykorzystać okazję na kolejną już w trakcie przesłuchania prowokującą odpowiedź.

Tak się przyjemnie z panią rozmawia, ale myślę, że krótka przerwa by się pani przydała

- powiedział ironicznie.

Przewodniczącej puściły nerwy.

Wie pan co? Ja do polityki przyszłam dlatego, żebyście z niej na zawsze odeszli. Wie pan dlaczego? Stopień cynizmu z państwa strony, wy żeście tak z Polską postępowali, jak pan dzisiaj. Prosił pan o przerwę, chciałam ją panu dać, a pan mówi, że ona jest mnie potrzebna. Nie jest mi potrzebna

Koniecznie przeczytaj: Małgorzata Kożuchowska o krytykowaniu jej wiary w Boga „Chodzę w niedzielę do kościoła. To ma mnie dyskwalifikować?”

Czytaj też: Jan Bednarek zawodnikiem meczu Japonia-Polska wg FIFA. Młody piłkarz skomentował swój występ [wideo]

- odpowiedziała mu Wassermann.

To nie jedyna ostra wymiana zdań na dzisiejszym przesłuchaniu.

Warto przeczytać: Jan Tomaszewski ostro zareagował na słowa Krystyny Jandy o polskich kibicach. „Nienawidzi Polski” [wideo]

Podziel się