Szukaj

Wałęsie coś się pomieszało czy znowu był „atak hakera”? Serię ataków na Twitterze zakończył zadziwiającym wpisem [FOTO]

05-01-2018 15:09
Lech Wałęsa, były prezydent RP, lipiec 2013 Fot. MSZ / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Lech Wałęsa jest wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych. W sporej części jego wpisy są próbą oczyszczenia siebie z zarzutów o agenturalną przeszłość. Nierzadko kończy się to atakami personalnymi, jednak niektóre z nich okazują się kompletnie niezrozumiałe, nawet dla osób, do których są kierowane. Przykładem jest wpis dotyczący historyka Sławomira Cenckiewicza.

Mimo opinii grafologów i kolejnych dowodów przedstawianych przez IPN i historyków Lech Wałęsa nie chce przyjąć do wiadomości, że jego agenturalna przeszłość dla wielu osób jest sprawą oczywistą. Były prezydent atakuje kolejne osoby, które mówią o jego współpracy ze służbami PRL.

Ostatnio na jego liście wrogów znalazła się Maria Kiszczak, wdowa po Czesławie Kiszczaka. Wałęsa nawet dał jej nawet... ultimatum.

Koniecznie przeczytaj: Lech Wałęsa wskazał odpowiedzialnych za utworzenie teczek „Bolka”. Przedstawioną wersją wydarzeń dosadnie skomentowali internauci [FOTO]

Czytaj też: Lech Wałęsa zaapelował o nałożenie sankcji na polityków PiS. „Zablokować im konta i nie wpuszczać ich na Zachód"

Pani Kiszczakowa, mam nadzieję, że Pani powie wszystkim PRAWDĘ o obecnie funkcjonującym kłamstwie i prowokacji zawartej w przygotowanym pomyśle TECZEK KISZCZAKA. W przeciwnym razie sprawę skieruje do sądu. Mam już wystarczającą ilość dowodów i świadków by osiągnąć prawdę – napisał Wałęsa.

Pojawiło się także ostrzeżenie zbiorowe:

Potem były wpisy skierowane bezpośrednio do historyka Sławomira Cenckiewicza, z którym Wałęsa od dawna prowadzi wojnę w mediach społecznościowych.

Jeden z nich okazał się wyjątkowo absurdalny:

Cenckiewicz, mnie straszysz więzieniem? Człowieku to ty i twoi mocodawcy odpowiecie za prowokacje i kombinacje. Trzeba być ślepcem, by tego nie widzieć – odgrażał się Wałęsa.

Cenckiewicz nie krył zdziwienia.

Jakim więzieniem? Kiedy? – zapytał.

Lech Wałęsa historykowi nie odpowiedział, za to internauci nie ukrywają swojego rozbawienia.

Warto przeczytać: Wałęsa opublikował zobowiązanie J. Kaczyńskiego do współpracy z SB. Zarzekał się, że jest autentyczne. Prawda szybko wyszła na jaw… [FOTO]

Podziel się