Szukaj

Lech Wałęsa sugeruje, że Jarosław Kaczyński jest gejem

09-03-2017 15:47
Portret Lecha Wałęsy Fot. Piotr Drabik / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Przewodniczący NSZZ „Solidarność” Lech Wałęsa nie zaprzestał czynnego uprawiania polityki. Zamiast emerytury, były prezydent woli udzielać się na spotkaniach KOD-u. W czasie jednego z takich zebrań wypowiedział się na temat braci Kaczyńskich.

Wspominając swoją polityczną drogę, Wałęsa sporo mówił o latach 90. XX w., kiedy przyszło mu współpracować z obecnym przewodniczącym PiS. Współpraca od początku była naznaczona trudnościami, ale w końcu musiała się zakończyć, ponieważ problemem stała się prawda o agenturalnej działalności Wałęsy. Były prezydent RP nie uważał jednak, że to jego osobiste decyzje i błędy z przeszłości przyczyniły się do zerwania współpracy z Kaczyńskimi. Wałęsa posunął się nawet do osobistych uwag z życia prywatnego obu polityków. W czasie rozmowy ze zwolennikami KOD-u powiedział o nich:

Koniecznie przeczytaj: Lech Wałęsa publikuje „Listę szkodników”. Jarosław Kaczyński dopiero na drugim miejscu…

Czytaj też: Wałęsa w czasie spotkania z dziećmi zaczął krytykować obecną władzę. „Nie mówcie, że o tym mówiliśmy” [WIDEO]

Jednego odesłałem do żony, drugiego odesłałem do męża.

Insynuacje tego typu w domenie publicznej zaczęły się pojawiać coraz częściej. Pierwszy na temat orientacji seksualnej prezesa PiS wypowiedział się Zbigniew Stonoga, potem Robert Biedroń, a teraz do tego „ekskluzywnego” grona dołączył Lech Wałęsa.

Warto przeczytać: Jarosław Kaczyński krytykuje Tuska w wywiadzie dla TVP [WIDEO]

Podziel się