Szukaj

Brak słów. Haniebny wpis Lecha Wałęsy. Obraził Jana Olszewskiego w dniu jego pogrzebu

17-02-2019 12:45
Lech Wałęsa, Jan Olszewski Fot. prezydent.pl/Onet News / wikimedia.org/YouTube / GNU 1.2
Podziel się

Lech Wałęsa nie mógł powstrzymać się od politycznych ataków nawet w dniu pogrzebu Jana Olszewskiego. Były prezydent nie dość, że nie czuł się w obowiązku pojawić na pogrzebie byłego premiera, to skierował ku jego osobie obraźliwe oskarżenia.

Nocna Zmiana . to fałsz , urojenia Kurskiego i popaprańców (w cytowanych wpisach zachowano pisownię oryginalną – red.)

- napisał Lech Wałęsa.

Premier Olszewski chciał pozostać przy korycie

- dodał.

nie mając szans więc uruchomił teczki po to ,byśmy się tak podzielili , by zniszczyć mądrą lustrację ,by nie można powołać długo żadnego rządu ,to prowokator nieodpowiedzialny , tym ruchem zniszczył wszystkie struktury Państwa , nie mając i nie proponując niczego na następny dzień , miał szczęście ,że byłem ja i zapanowałem nad kretynami nieodpowiedzialnymi ,pchającymi za wszelką cenę do wojny domowej ,było bardzo blisko .

Koniecznie przeczytaj: Internauci oburzeni. Bal Dziennikarzy odbył się w dniu żałoby narodowej i pogrzebu Jana Olszewskiego [wideo+ foto]

Czytaj też: Wałęsa atakuje zmarłego Olszewskiego. Sam przedstawia się w roli bohatera. Miażdżące odpowiedzi internautów

- opisywał Wałęsa.

Taka jest prawda o tych szaleńcach

- przekonywał.

Wałęsa stwierdził również, że rząd Olszewskiego był „najbardziej nieudanym w historii najnowszej”. Dowodził, że lustracja, którą chciał przeprowadzić ówczesny premier „skłóciła kraj” i miał miejsce „teczkowy paraliż”.

Ta sytuacja kwalifikowała się pod trybunał .Zapanowałem nad szaleńcami i ich nieodpowiedzialnymi pomysłami udało się mieliśmy szczęście

- podsumował Wałęsa.

Cały wpis poniżej:

Wpis szeroko komentowali internauci.

Te braki wychowania ,prostactwa i głupoty. Wstyd panie były prezydencie ale pan śmie tak obrażać tak zacnego człowieka jak premier Olszewski. Naprawdę wstyd nie potrafi pan się wypowiedzieć jak zwykły człowiek a co dopiero jako były prezydent. Niech wreszcie pan zamilczy.

Szkoda mi czasu na pisanie komentarza na temat tego człowieka. Może Pan mieć i dziesięć Nobli zwisa mi to, jest Pan prostakiem i tu zakończę.

I takie rzeczy w dniu pogrzebu wypisuje katolik z Maryją na piersi. Panie Prezydencie Wałęsa wstyd!

Warto przeczytać: Te słowa będą pamiętane jeszcze długo. Historyczne wystąpienie Jana Olszewskiego [wideo]

Podziel się