Szukaj

LGBT mu tego nie wybaczy? Lech Wałęsa ostro o gejach, lesbijkach i promocji homoseksualizmu [wideo]

07-04-2019 13:12
Wałęsa o LGBT Fot. Jrkruk/nancydowd / wikimedia.org/pixabay.com / CC BY-SA 4.0
Podziel się

Były prezydent w wywiadzie dla „Super Expressu” powiedział, co myśli o ruchach LGBT i wspierających je środowiskach politycznych, takich jak Wiosna Roberta Biedronia. Lech Wałęsa zaprezentował w tej kwestii stanowisko, które nie spodoba się lewicy.

Wałęsa zaznaczył, że jest zwolennikiem filozofii przekroju społeczeństwa, a przedstawiciele LGBT stanowią niewielką jego część.

Społeczeństwo trzeba organizować zgodnie z przekrojem społecznym. A wtedy każdy będzie wiedział gdzie jest jego miejsce. Nie mam nic przeciwko mniejszości, ale chcę, żeby każdy dostał to, co mu się należy

- mówił.

Wałęsa podkreślił, że choć ma do osób o innej orientacji szacunek, to „każdy musi wiedzieć, gdzie jest jego miejsce”.

Koniecznie przeczytaj: Lech Wałęsa zapowiada, że do Polski przybędzie miliard imigrantów z Chin

Czytaj też: Lech Wałęsa tłumaczył tajwańskiej delegacji.... jak skutecznie rozliczać się z trudną przeszłością [FOTO]

Nikomu nie wolno przeszkadzać, Pan Bóg ich stworzył, powinni mieć zawsze tyle, na ile ich stać i jeśli mają te kilka procent w parlamencie, to i te kilka procent w innych miejscach. Mam do nich szacunek. Ale ja nie znoszę, jak wchodzi ktoś na moje pole, bo nie lubię jak ktoś wchodzi na moją działkę. Każdy musi wiedzieć, gdzie jest jego miejsce. Niech mieszają w swoim garnuszku, a nie wchodzą na moje pole

- podsumował były prezydent.

To nie pierwsza taka wypowiedź Wałęsy. Niedawno na spotkaniu w Krośnie mówił, że nie chce, aby homoseksualiści „bałamucili jego wnuki”.

Warto przeczytać: Lech Wałęsa sugeruje, że Jarosław Kaczyński jest gejem

Podziel się