Szukaj

W „Milionerach” padło pytanie dotyczące przemówienia Beaty Szydło. Żenujący poziom sugerowanych odpowiedzi [FOTO]

06-10-2017 21:13
Milionerzy, pytanie o przemówienie Beaty Szydło Fot. Himi / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Autorzy popularnego teleturnieju emitowanego w TVN raczej nie mają zamiaru rezygnować z prób upolitycznienia programu. W ostatnim odcinku „Milionerów” znowu padło pytanie związane z polityką prowadzoną przez PiS, które raczej nie przypadło do gustu zwolennikom tej partii.

Prowadzący program Hubert Urbański zapytał uczestniczkę teleturnieju o jedno z najgłośniejszych przemówień Beaty Szydło, które zostało wygłoszone w maju tego roku po fali zamachów terrorystycznych w Europie. Premier apelowała wtedy do europejskich polityków, aby „obudzili się z letargu”.

Pytanie, które padło w „Milionerach” brzmiało następująco:

Jak często według premier Szydło Europa będzie opłakiwała swoje dzieci, jeśli nie powstanie z kolan i nie obudzi się z letargu?

Koniecznie przeczytaj: Pytanie zadanie w czeskich „Milionerach” robi furorę w polskim internecie [FOTO]

Czytaj też: Jeden z byłych polityków PO zostanie ministrem w rządzie Beaty Szydło?

Do wyboru były następujące odpowiedzi: a) od wielkiego dzwonu, b) raz na ruski rok c) codziennie d) epizodycznie. Poprawna jest oczywiście trzecia.

Poziom pozostałych odpowiedzi raczej pozostawia wiele do życzenia. Raczej dla wszystkich jest jasne, że celem pytania było ośmieszenie Beaty Szydło. Niestety nie najlepiej to świadczy o stacji TVN, która jak widać po raz kolejny wykorzystuje program rozrywkowy do politycznych celów. Przypomnijmy, że podobne pytania padały już w „Milionerach”. Wcześniej pytano m.in. o to, „co późno w nocy lubi oglądać Jarosław Kaczyński”. Więcej tutaj: Burza wokół „Milionerów”. Padły oskarżenia o upolitycznienie i ustawkę. Pytania dotyczyły m.in. Jarosława Kaczyńskiego i Agaty Dudy.

Takie praktyki TVN, jak widać z komentarzy internautów, nie podobają sie nawet widzom tej stacji.

Warto przeczytać: Tak ostrej reakcji po Andrzeju Dudzie chyba nikt się nie spodziewał. Po mocnych słowach prezydenta na sali zapadła cisza [WIDEO]

Podziel się