Szukaj

Niecodzienny i niebezpieczny incydent na drodze ekspresowej S8. Jednym z uczestników ruchu był mężczyzna jadący... na koniu [wideo]

22-05-2018 14:15
Ułan na drodze ekspresowej Fot. Bart / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Kierowcy podróżujący polskimi drogami często są świadkami dość zaskakujących, niecodziennych czy też niebezpiecznych sytuacji. Wówczas nierzadko zdarza się, że uczestnicy ruchu drogowego uwieczniają dany incydent kamerami zamontowanymi w swoich samochodach. Podobnie było jakiś czas temu na drodze ekspresowej S8 z Warszawy do Białegostoku, gdyż to właśnie tam, w okolicach węzła Wyszków nagrano mężczyznę jadącego na koniu.

Tego nieodpowiedzialnego jeźdźca nagrał jeden z kierowców. Następnie swój filmik opublikował w popularnym serwisie YouTube, nadając mu żartobliwy tytuł „Ułan na S8”.

Z rozmów osób znajdujących się w samochodzie wynika, że mężczyzną na koniu prawdopodobnie zainteresowali się policjanci, którzy nadjeżdżali z tyłu na sygnałach. Nie wiadomo jednak, czy ostatecznie zatrzymali jeźdźca, czy też zmierzali na inną interwencję. Natomiast wiadomo, że zgodnie z prawem ten nieodpowiedzialny mężczyzna powinien zostać ukarany mandatem, ponieważ wbrew obowiązującemu zakazowi, jechał na koniu po drodze ekspresowej.

Koniecznie przeczytaj: Szaleńcza i wyjątkowo niebezpieczna jazda 18-letniego kierowcy. Uciekał przed policją ulicami Bydgoszczy – pod prąd i 120 km/h [wideo]

Czytaj też: Wyszkowski do Thun: „Droga Różo, mówisz językiem, którym komuniści mówili o twoim ojcu!” [WIDEO]

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: Nagranie z polską zakonnicą podbija światowy Internet. To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Podziel się