Szukaj

Zielona Góra: Kompletnie pijany Ukrainiec wypadł z drogi. Śmiał się, kiedy zatrzymała go policja [foto]

14-09-2018 20:32
Samochód polskiej policji Fot. Lukas Plewnia / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

W niedzielę 9 września kierujący BMW Ukrainiec stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Podczas zatrzymania przez policję mężczyzna śmiał się z tego, że jechał pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce rano po godz. 8.00 rano. Jadąc ul. Łużycką w kierunku Wilkanowa, mężczyzna najpierw zjechał na prawe pobocze, a potem przejechał na lewy pas i wypadł z drogi. Auto ścięło drzewo przy poboczu i wpadło do rowu. Na miejsce wezwano służby.

Strażacy zalali samochód wodą, bo istniało ryzyko, że pojazd może się zapalić. Policjanci sprawdzając trzeźwość kierowcy, stwierdzili, że ma prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ukrainiec zareagował śmiechem. Z rozbawieniem opowiadał, jak rzucało autem podczas jazdy. Jak tłumaczył, przed tym jak wsiadł za kierownicę, upił się na okolicznym winobraniu. Mężczyzna wyraźnie nie przejmował się faktem, że mógł doprowadzić do groźnego wypadku.

Koniecznie przeczytaj: Mława: Pijany Ukrainiec zniszczył pomnik Żołnierzy Wyklętych. Zatrzymali go przechodnie [foto]

Czytaj też: Zielona Góra: Groźny wypadek z udziałem samochodu „widmo”. Pojazd potrącił kobietę siedzącą na ławce [wideo]

Ukraińcowi grożą teraz dwa lata więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat i grzywna co najmniej 5 tys. zł.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia można zobaczyć tutaj.

Warto przeczytać: Pijany Ukrainiec chciał ścigać się na ulicy. Do rywalizacji zaprosił... funkcjonariuszy policji. Teraz odpowie za to przed sądem

Podziel się