Szukaj

Warszawa: Ukrainiec prawie zabił za butelkę wódki. Pobił i ranił nożem przypadkowego mężczyznę [foto]

04-01-2019 10:55
Atak Ukraińca w Warszawie Fot. KSP / policja / screen
Podziel się

Pijany Ukrainiec zaatakował pod sklepem monopolowym. Pobił i kilkukrotnie ugodził nożem klienta, który nie chciał oddać mu kupionej wódki. Sprawca jest już w rękach policji.

Do zdarzenia doszło tuż po zmroku 1 stycznia br. w Warszawie. 38-letni obywatel Ukrainy chciał w sklepie monopolowym kupić alkohol, jednak był nietrzeźwy, więc ekspedientki mu odmówiły. Obcokrajowiec po wyjściu ze sklepu zaczepił jednego z klientów, domagając się oddaniu mu butelki wódki. Kiedy spotkał się z odmową, wpadł w szał. Ukrainiec dotkliwie pobił mężczyznę i kilkukrotnie ugodził go nożem.

Koniecznie przeczytaj: Tak Jerzy Owsiak skomentował atak na Pawła Adamowicza. Od razu wskazał winnych. Internauci oburzeni [wideo]

Czytaj też: Krwawy atak nożownika w Norymberdze. Ciężko ranne kobiety walczą w szpitalu o życie

Na miejsce została wezwana policja i pogotowie. Zakrwawionego mężczyznę przetransportowano do szpitala. Ukrainiec uciekł z miejsca zdarzenia, ale niedługo potem został zatrzymany przez funkcjonariuszy, którzy mieli rysopis sprawcy.

Obcokrajowiec usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa w związku z rozbojem. Sąd przychylił się do wniosku o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Więcej tutaj.

Warto przeczytać: Poruszające słowa matki Stefana W. „Urodziłam syna, który zabił człowieka. Bardzo przepraszam za moje dziecko”

Podziel się