Szukaj

No nagranie podbija sieć. Ukrainiec porównał swój kraj i Polskę: „Byłem w szoku” [wideo]

09-12-2018 15:19
Ukrainiec porównał swój kraj i Polskę Fot. Ispoved odnogo iz / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Autor popularnego polsko-ukraińskiego kanału na YouTube opowiedział o swoich wrażeniach po powrocie na Ukrainę z Polski. Na krótkim nagraniu opisowo wyjaśnił różnice między dwoma krajami, których, jak mówi, nie może zrozumieć.

W filmie zatytułowanym „Ukraina - Pierwszy SZOK!” autor videobloga „Ispoved odnogo iz” zwraca uwagę przede wszystkim na różnice w poziomie jakości dróg, mieszkalnictwa, transportu publicznego i poziomu zarobków względem kosztów życia.

Nagranie ma już ponad 100 tys. wyświetleń i jest szeroko komentowane przez polskich internautów.

Niektórzy piszą, że obecna Ukraina wygląda jak Polska w latach 80. Inni zwracają uwagę, że Ukraińcy sami muszą starać się zmieniać swój kraj i go odbudować. Jeden z Polaków natomiast stwierdza, że wszystko zależy od perspektywy i ma podobne wrażenia, jak wraca do Polski z Holandii.

Koniecznie przeczytaj: Warszawa: Ukrainiec prawie zabił za butelkę wódki. Pobił i ranił nożem przypadkowego mężczyznę [foto]

Czytaj też: Szeremietiew o konflikcie Rosja-Ukraina: „Wojna można objąć całą Europę. Użycie broni nuklearnej to realny scenariusz”

Film poniżej:

Warto przeczytać: Wiceprzewodniczący Światowego Kongresu Żydów o kulcie Bandery. „Ukraina ma obowiązek uznawać akty ludobójstwa”

Podziel się