Szukaj

No nagranie podbija sieć. Ukrainiec porównał swój kraj i Polskę: „Byłem w szoku” [wideo]

09-12-2018 15:19
Ukrainiec porównał swój kraj i Polskę Fot. Ispoved odnogo iz / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Autor popularnego polsko-ukraińskiego kanału na YouTube opowiedział o swoich wrażeniach po powrocie na Ukrainę z Polski. Na krótkim nagraniu opisowo wyjaśnił różnice między dwoma krajami, których, jak mówi, nie może zrozumieć.

W filmie zatytułowanym „Ukraina - Pierwszy SZOK!” autor videobloga „Ispoved odnogo iz” zwraca uwagę przede wszystkim na różnice w poziomie jakości dróg, mieszkalnictwa, transportu publicznego i poziomu zarobków względem kosztów życia.

Nagranie ma już ponad 100 tys. wyświetleń i jest szeroko komentowane przez polskich internautów.

Niektórzy piszą, że obecna Ukraina wygląda jak Polska w latach 80. Inni zwracają uwagę, że Ukraińcy sami muszą starać się zmieniać swój kraj i go odbudować. Jeden z Polaków natomiast stwierdza, że wszystko zależy od perspektywy i ma podobne wrażenia, jak wraca do Polski z Holandii.

Koniecznie przeczytaj: Ukrainiec mieszkający w Polsce opublikował haniebny wpis: „Polska i Polacy są współodpowiedzialni za zbrodnie III Rzeszy Niemieckiej” [foto]

Czytaj też: Obcokrajowiec mieszkający w Polsce nie wytrzymał: „Odwalcie się od mojej Polski. Opluwacie własną ojczyznę dla politycznych zysków” [FOTO]

Film poniżej:

Warto przeczytać: Czeczeni mieszkający w Polsce w czasie ramadanu znaleźli na balkonie świński łeb

Podziel się