Szukaj

Woodstock: Rubik mówiła o edukacji seksualnej i aborcji. Uczestnik festiwalu zapytał, czy... pokaże piersi [foto]

06-08-2018 20:55
Anja Rubik, PolandRock Fot. PolandRock / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Anja Rubik od jakiegoś czasu mocno angażuje się w tematykę związaną z tzw. edukacją seksualną. Modelka chciała porozmawiać na ten temat również z uczestnikami festiwalu Pol'and'Rock (dawniej Woodstock). W pewnym momencie jeden ze słuchaczy zapytał, czy mogłaby pokazać piersi.

Znana na całym świecie modelka w Polsce zainicjowała jakiś czas temu kampanię Sexedpl, która ma na celu „edukowanie” Polaków w kwestiach związanych z seksem – oczywiście w duchu liberalno-lewicowym. Rubik ze swoją misją ruszyła na festiwal Pol'and'Rock, gdzie opowiadała o edukacji seksualnej i o swoim poparciu dla liberalizacji prawa aborcyjnego.

Jednak nie wszyscy potraktowali ją poważnie. Kiedy przyszedł czas na pytania od publiczności, jeden z mężczyzn powiedział:

Koniecznie przeczytaj: Dziennikarka TVN24 molestowana na wizji podczas Pol'and'Rock? Reporterka zabiera głos [foto]

Czytaj też: Uczestnik Pol'and'Rock pocałował dziennikarkę TVN. No i się zaczęło… „To molestowanie seksualne” [foto]

Dzień dobry, tutaj Andrzej z Warszawy. Mam takie pytanie, bo pani pracuje jako modelka i nie ma pani oporów z pokazywaniem ciała. Czy dałaby pani radę pokazać piersi dla wszystkich woodstockowiczów tutaj zgromadzonych?

Część z osób wybuchła śmiechem. Zareagował Bartosz Węglarczyk z onet.pl, który chciał skierować rozmowę na kwestię „nagości w reklamie”.

To ja decyduję, kiedy się rozbierać, a kiedy nie. To jest moja decyzja

- odpowiedziała Rubik.

Jeśli to ma cel i sens, i ufam artyście, to się decyduję. To świadomy wybór, więc to nie jest tak, że ja ci teraz pokażę cycki

- zwróciła się do mężczyzny.

W czasie swojego występu modelka skrytykowała m.in. obecny program przedmiotu „Wychowanie do życia w rodzinie”, przekonywała również, że „wiedza jak założyć prezerwatywę, jest równie ważna, jak twierdzenie Pitagorasa”. Poruszając natomiast kwestię aborcji, powiedziała, że jej zdaniem w krajach, gdzie usuwanie ciąży jest legalne, „takich zabiegów wykonuje się dużo mniej niż tam, gdzie jest zakazana”.

Warto przeczytać: Jerzy Owsiak obraził się na polskich strażaków. Wezwał posiłki z… Berlina. Polscy strażacy odpowiadają [foto]

Podziel się