Szukaj

TVP przypomina Siemoniakowi niewygodne fakty ws. działań policji za czasów PO [WIDEO]

24-05-2017 21:28
Tomasz Siemoniak, PO Fot. PikuśPOL / twitter / screen Twitter
Podziel się

Od kilku dni opozycja atakuje rząd za tragedię, do której przed rokiem doszło na wrocławskim komisariacie. Tomasz Siemoniak przekonywał, że za czasów Platformy Obywatelskiej do takich zdarzeń nie dochodziło. TVP udowodniła, że mija się z prawdą.

Sprawa śmierci młodego mężczyzny, do której na wrocławskim komisariacie policji doszło przed rokiem, od kilku dni służy opozycji za maczugę do walenia w obóz rządzący. Z kolei część mediów oraz internauci wyliczają politykom Platformy Obywatelskiej szereg podobnych zdarzeń, do jakich dochodziło w okresie rządów ich partii.

Lekcję „najnowszej historii” odebrał właśnie Tomasz Siemoniak. Pytany o zdarzenia we Wrocławiu polityk PO próbował konsekwentnie trzymać linię swojego ugrupowania.

Koniecznie przeczytaj: Siemoniak chciał skrytykować Kaczyńskiego za wypowiedź o uchodźcach. Nie wyszło [WIDEO]

Czytaj też: Hanna i Tomasz Lis zachwyceni urodą żony prezydenta Francji. Naczelny „Super Expressu” nie wytrzymał… [FOTO]

Proszę podać taki przypadek, że ktoś zginął na komisariacie i przez rok ministrowie PO nie kiwnęli palcem. Nie było takiego przypadku – przekonywał reportera „Panoramy” TVP.

Poprosił, więc dostał – TVP w odpowiedzi wyemitowała materiały, dotyczące nadużyć policji za czasów rządu PO-PSL i zaniechań przedstawicieli władzy w tych sprawach.

Warto przeczytać: Grzegorz Schetyna zaprasza na Marsz Wolności z rockowym podkładem muzycznym w tle [WIDEO]

Podziel się