Szukaj

TV Republika odwołała program z Korwin-Mikke. Prezes Wolność odpowiada w swoim stylu [FOTO]

04-11-2017 20:28
Korwin-Mikke, mem
Podziel się

Jak poinformował na swoim profilu na Facebooku Janusz Korwin-Mikke, TV Republika postanowiła odwołać program z jego udziałem. O wszystkim prezes Wolność został powiadomiony na kilka godzin przed nagraniem.

Polityk został zaproszony do programu „Oddaję państwu głos” na antenie Telewizji Republika. Janusz Korwin-Mikke miał opowiedzieć o przejściu posła Jacka Wilka z Kukiz’15 do partii Wolność. Jak powiadomił prezes wolnościowego ugrupowania, występ jednak odwołano. Polityk decyzję telewizji określił mianem „panicznej”.

UWAGA! Kolegium Redakcyjne TV „Republika” kazało zdjąć program ze mną. Decyzja paniczna – jeszcze na stronie programu „Oddaję Państwu głos” zaproszenie figuruje! – napisał Facebooku.

Koniecznie przeczytaj: Czy powinno się zburzyć Pałac Kultury i Nauki w Warszawie? Janusz Korwin-Mikke zaproponował interesujące rozwiązanie

Czytaj też: Nagranie z MN, które stało się już kultowe. „Weźcie przestańcie! Tu TV Republika! Nie TVN! Ich tutaj nie ma, k***a! [WIDEO]

Korwin-Mikke skomentował sytuację, zamieszczając wymownego mema.

Prezes partii Wolność przypomniał również, że to nie pierwszy raz, kiedy telewizja odwołuje w ostatniej chwili jego występ.

Warto przeczytać: Julia Pitera kompletnie „zaorana” przez dziennikarza. Wystarczyło parę pytań o program PO [WIDEO]

Podziel się