Szukaj

Rafał Trzaskowski powiedział za dużo podczas spotkania z mieszkańcami. Wyznał, że nie ma pomysłu na Warszawę [wideo]

04-06-2018 19:42
Rafał Trzaskowski Fot. Trzaskowski jak Komorowski / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Rafał Trzaskowski jest w trakcie prowadzenia swojej kampanii wyborczej. Kandydat z ramienia Platformy Obywatelskiej liczy na to, że to właśnie on zostanie kolejnym prezydentem Warszawy. Podczas spotkania z wyborcami polityk udzielił jednak wyjątkowo niefortunnej wypowiedzi.

Rafał Trzaskowski stara się regularnie rozmawiać z mieszkańcami Warszawy. Polityk podczas jednego ze spotkań przyznał jednak, że nie ma pomysłu na stolicę.

I na koniec powiem o jednym. Ja w Warszawie nie jestem w stanie do końca znaleźć odpowiedzi na pytanie: Czym ta Warszawa tak naprawdę ma być? Jaka ma być jej specyfika? Czym Warszawa ma się wyróżniać?

Koniecznie przeczytaj: Rafał Trzaskowski spotkał się z „ofiarą polskich rasistów”. Coś jednak poszło nie tak… Warszawska biblioteka odpowiedziała na oskarżenia [foto]

Czytaj też: Platforma Obywatelska i Nowoczesna połączyły siły. Zapowiedzi się niezwykle huczne: „Nasz cel sprowadza się do obrony Polski przed PiS-em”

Wypowiedź polityka nie umknęła uwadze internautów. Uważają oni, że jeśli Trzaskowski nie wie, co chce robić jako prezydent, to powinien się wycofać.

Jest to kolejna wpadka kandydata PO w ostatnim czasie. Kilka dni temu polityk naraził się na sporą krytykę następującą wypowiedzią:

PiS chce budować lotnisko w szczerym polu. Ja uważam, że to jest gigantomania. W ciągu dwóch lat będziemy mieli lotnisko w Berlinie.

Warto przeczytać: Wałęsa oficjalnie z Platformą Obywatelską. Co z KOD-em?

Podziel się