Szukaj

Rafał Trzaskowski powiedział za dużo podczas spotkania z mieszkańcami. Wyznał, że nie ma pomysłu na Warszawę [wideo]

04-06-2018 19:42
Rafał Trzaskowski Fot. Trzaskowski jak Komorowski / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Rafał Trzaskowski jest w trakcie prowadzenia swojej kampanii wyborczej. Kandydat z ramienia Platformy Obywatelskiej liczy na to, że to właśnie on zostanie kolejnym prezydentem Warszawy. Podczas spotkania z wyborcami polityk udzielił jednak wyjątkowo niefortunnej wypowiedzi.

Rafał Trzaskowski stara się regularnie rozmawiać z mieszkańcami Warszawy. Polityk podczas jednego ze spotkań przyznał jednak, że nie ma pomysłu na stolicę.

I na koniec powiem o jednym. Ja w Warszawie nie jestem w stanie do końca znaleźć odpowiedzi na pytanie: Czym ta Warszawa tak naprawdę ma być? Jaka ma być jej specyfika? Czym Warszawa ma się wyróżniać?

Koniecznie przeczytaj: Rafał Trzaskowski o starcie w Krakowie: „Wiadomo było, że wszyscy się na liście warszawskiej nie zmieszczą” [wideo]

Czytaj też: Nowy pomysł Rafała Trzaskowskiego na kampanię boleśnie wyśmiany przez internautów. „Ławka Trzaskowskiego” wywołała lawinę komentarzy [foto]

Wypowiedź polityka nie umknęła uwadze internautów. Uważają oni, że jeśli Trzaskowski nie wie, co chce robić jako prezydent, to powinien się wycofać.

Jest to kolejna wpadka kandydata PO w ostatnim czasie. Kilka dni temu polityk naraził się na sporą krytykę następującą wypowiedzią:

PiS chce budować lotnisko w szczerym polu. Ja uważam, że to jest gigantomania. W ciągu dwóch lat będziemy mieli lotnisko w Berlinie.

Warto przeczytać: Dziennikarz nie może uwierzyć. Trzaskowski przerobił… swoją biografię. Internauci kpią i przypominają te słowa [wideo]

Podziel się