Szukaj

To nagranie rozbawiło internautów do łez. Pękający z dumy Rafał Trzaskowski i skandujący jego imię „tłum” [wideo]

13-10-2018 16:49
Rafał Trzaskowski Fot. Mateusz Parys / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W piątek wieczorem w siedzibie TVP odbyła się debata kandydatów na prezydenta Warszawy. Uczestniczył w niej także Rafał Trzaskowski. Po jego wyjściu ze studia Telewizji Publicznej doszło do zabawnej sytuacji, która jest szeroko komentowana przez internautów.

Po zakończeniu debaty uwaga dziennikarzy skupiona była przede wszystkim na dwóch politykach - Patryku Jakim i Rafale Trzaskowskim, którzy mają największe szanse na zdobycie fotela prezydenta Warszawy.

Kamery śledzące Rafała Trzaskowskiego zarejestrowały scenę, która wywołała rozbawienie internautów. Na nagraniu widać zmierzającego do wyjścia polityka PO, który ma wyraźnie zadowoloną minę. W tle słychać klaskanie i okrzyki „Rafał, Rafał”. Można odnieść wrażenie, że za Trzaskowskim podąża tłum jego zwolenników. Tymczasem koleje ujęcie kamery, z góry nad przeszklonym korytarzem, pokazuje, że politykowi towarzyszą tylko trzy osoby. Wydaje się, że najgłośniej imię polityka PO skanduje Paweł Rabiej z Nowoczesnej, który w przypadku zwycięstwa Trzaskowskiego ma zostać wiceprezydentem stolicy.

Koniecznie przeczytaj: Rafał Trzaskowski „warszawiakiem z krwi i kości”? Dziennikarka postanowiła sprawdzić [wideo]

Czytaj też: Nie żyje Rafał Bebak. Kandydat PiS na radnego Jaworzna zmarł podczas akcji plakatowania miasta

Internauci bezlitośnie komentują nagranie.

Warto przeczytać: Wulgarny atak podczas debaty kandydatów na burmistrza Giżycka. „Won sku***synu, nie odwracaj się do mnie” [wideo]

Podziel się