Szukaj

Trwa obława na Pakistańczyka, który podpalił blok w Zielonej Górze!

09-10-2016 23:18
Podpalenie bloku przez Pakistańczyka w Zielonej Górze Fot. Piotr Jędzura / Fakt.pl / screen
Podziel się

Policja szuka Pakistańczyka, który w nocy z soboty na niedzielę 9 października podpalił blok w Zielonej Górze. Mężczyzna miał uciec na motorze. Nie wiadomo jaki był motyw, jednak – jak podaje Fakt.pl – prawdopodobnie podpalenie było formą zemsty i Pakistańczyk chciał spalić mieszkanie kobiety, w której się zakochał.

Pakistańczyk wywołał pożar w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna podłożył ogień w jednym z mieszkań mieszczących się w bloku przy ul. Moniuszki 8 w Zielonej Górze. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji strażaków udało się uniknąć rozprzestrzenienia ognia na pozostałe części budynku.

Szybko ustalono, że przyczyną pożaru było podpalenie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Pakistańczyk, który podłożył ogień, chciał prawdopodobnie odegrać się na kobiecie, o którą był zazdrosny. Mężczyzna, zaraz po tym jak podpalił mieszkanie, wsiadł na motor i uciekł.

Koniecznie przeczytaj: Imigranci we Włoszech domagają się markowych ubrań - Hugo Bossa i Armaniego! To nie jedyne żądania...

Czytaj też: Imigranci z Syrii grozili strajkiem głodowym, bo nie podobały im się warunki w obozie

Pakistańczyk jest obecnie poszukiwany przez policję. Jeżeli służby schwytają mężczyznę, prawdopodobnie usłyszy zarzut spowodowania zagrożenia życia i zdrowia wielu osób.

Warto przeczytać: Imigranci, którzy zgwałcili w Szwecji niepełnosprawną kobietę, zostali wypuszczeni na wolność. Mieszkańcy nie wytrzymali

Podziel się