Szukaj

To nie koniec ataków na Chodakowską za wielkanocny wpis. „Jestem zastraszana i szantażowana”

23-04-2017 13:32
Ewa Chodakowska Fot. Ewa Chodakowska / Facebook
Podziel się

Wpis, jaki zamieściła w Wielki Piątek w mediach społecznościowych popularna trenerka fitness odbił się szerokim echem. Ewa Chodakowska została zaatakowana za to, że nie kryje się ze swoją wiarą. Okazuje się, że hejterzy do tej pory nie dają jej spokoju.

Tuż przed Wielkanocą trenerka na swoim koncie na Facebooku zacytowała słowa Jana Pawła II i umieściła zdjęcie krzyża. Mimo wielu ciepłych komentarzy, część „fanów” Chodakowskiej wyraziła swoje „oburzenie”. Więcej pisaliśmy na ten temat tutaj: Zmasowany atak na popularną trenerkę fitness za… życzenia wielkanocne. Genialna odpowiedź Ewy Chodakowskiej.

Wydawałoby się, że sprawa w końcu ucichnie, ale, jak relacjonuje Ewa w jednym z ostatnich wpisów, ataki na nią wcale się nie skończyły. Trenerka pisze, że ktoś włamał się na jej skrzynkę pocztową, pojawiły się także próby zastraszania i szantażowania:

Koniecznie przeczytaj: Zmasowany atak na popularną trenerkę fitness za… życzenia wielkanocne. Genialna odpowiedź Ewy Chodakowskiej

Czytaj też: Dwa ataki na Magdalenę Ogórek. Jeden w kościele, drugi pod studiem TVP. Sprawę bada policja

To co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku dni, przekracza wszelkie granice!!

Ktos zhakował moją skrzynkę mailową..

Ktoś wysyła mi memy z obrzydliwymi słowami ubranymi w cudzysłów i podpisanymi moim imieniem i nazwiskiem .. słowami których nigdy nie wypowiedziałam!

Ktos zostawia wulgarne komentarze.. wyśmiewające i wytykające mi wiarę..

.. aż wreszcie ktos probuje mnie zastraszyc, próbuje mnie szantażować, grożąc mi opublikowaniem fałszywych materiałów na mój temat.. daje wyraźnie do zrozumienia, ze chce zaszkodzić mojemu wizerunkowi..

Czy to AŻ TAK źle, ze jestem katoliczką? - pisze Chodakowska.

Cały wpis tutaj:

Warto przeczytać: Ewa Kopacz straszy podwyżką ceny masła przed świętami [WIDEO]

Podziel się