Szukaj

Traumatyczna wypowiedź zwolenniczki KOD-u: „Młody człowiek, 23 lata, nie więcej, który miał bluzę…” [WIDEO]

20-11-2016 12:19
W tyle Wizji - 11 listopada - KOD Fot. Prawicowa Kraina / YouTube / screen
Podziel się

Choć od Święta Niepodległości minęło już kilka dni, warto przypomnieć najciekawsze momenty z 11 listopada. Jedną z takich „perełek” jest wypowiedź kobiety uczestniczącej w marszu KOD, która była „wstrząśnięta” napisem, który zobaczyła na bluzie młodego człowieka, zapewne uczestnika Marszu Niepodległości.

Młody człowiek, 23 lata, nie więcej, który miał bluzę… jestem wstrząśnięta i nie mogę się do tej pory uspokoić, miał na tej bluzie napis: śmierć wrogom ojczyzny (..) Jak można życzyć i mieć hasło śmierć, dla kogokolwiek? - mówi na nagraniu roztrzęsiona kobieta, która wyraźnie nie może dojść do siebie po całej „traumatycznej” sytuacji.

Wypowiedź można usłyszeć od ok. 11.25 minuty programu „W tyle Wizji”, który został wyemitowany 11 listopada na antenie TVP Info.

Koniecznie przeczytaj: Znamy trasy wszystkich marszów, które przejdą 11 listopada. KOD ma powody do zmartwień

Czytaj też: Ratusz jednak podał frekwencję marszy 11 listopada. Wyliczenia znacznie odbiegają od danych policji…

Na nagraniu można usłyszeć wiele innych „ciekawych” stwierdzeń uczestników marszu KOD, m.in. o „głosowaniu przeciwko kaczoryzmu”. (ok. 11.50 minuta).

Warto przeczytać: Szczegóły wszystkich 15 zgromadzeń zarejestrowanych na 11 listopada. Liczba uczestników marszu KOD szokuje!

Podziel się