Szukaj

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Zginęli świadek i drużba, którzy wieźli obrączki na ślub [wideo]

02-09-2018 22:19
Wypadek w Stalowej Woli Fot. Stalowe Miasto / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Do wypadku doszło w sobotę 1 września w Stalowej Woli. Samochód marki BMW nie wyrobił na zakręcie i uderzył w drzewo. Zginęło dwóch mężczyzn, którzy mieli dowieźć obrączki na ślub przyjaciela.

Wypadek miał miejsce około godz. 13:00 na drodze wojewódzkiej nr 871. Policja ustaliła, że samochód zjechał z ulicy i z dużą siłą uderzył w drzewo. Prawdopodobnie przyczyną była nadmierna szybkość. Śmierć na miejscu poniósł kierowca oraz pasażer, obaj w wieku około 25 lat.

Lokalne media podają, że mężczyźni spieszyli się, aby dotrzeć na wesele znajomych w Grębowie. Jak informuje portal Nowiny24, jeden z nich miał być na ślubie świadkiem, drugi drużbą weselnym. Wieźli ze sobą obrączki dla pary młodej, czym prawdopodobnie spowodowany był ich pośpiech.

Koniecznie przeczytaj: Tragiczny wypadek na obwodnicy Nysy. Zginęło 5 osób w tym 2-letnie dziecko [wideo+foto]

Czytaj też: Tragiczny wypadek pod Biłgorajem. Nie żyją dwie osoby. Zderzyły się trzy samochody osobowe i TIR

Portal Stalowka.net podaje, że na miejsce zdarzenia przybyli weselnicy. Wiedzieli, że doszło do wypadku, ale nie byli świadomi, że był tak tragiczny w skutkach.

Warto przeczytać: Niezwykle groźny wypadek na Warmii. Ukraiński kierowca TIR-a nie wyhamował przed zakrętem i uderzył w busa [wideo]

Podziel się