Szukaj

Rzeszów: Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Trwa ustalanie przyczyn tego zdarzenia [wideo]

20-12-2018 15:35
Tragiczny wypadek w Rzeszowie Fot. LaskarMedia / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W środę na przejeździe kolejowym w Rzeszowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i szynobusu zginęły dwie osoby, zaś jedna została ranna.

Jak informują media, do tego zdarzenia doszło przed godz. 15, na przejeżdzie kolejowym znajdującym się na ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód osobowy zderzył się z szynobusem relacji Rzeszów – Stalowa Wola.

Wraz z 27-letnim kierowcą w aucie podróżowały dwie 19-letnie pasażerki. W wyniku wypadku zginął mężczyzna i jedna z kobiet. Druga została przetransportowana do szpitala.

Koniecznie przeczytaj: Tragedia w Poznaniu – wskutek wybuchu gazu doszło do zawalenia się kamienicy. Są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Trwa akcja poszukiwawcza [foto + wideo]

Czytaj też: Kierowca rozpędzoną półciężarówką staranował tłum pieszych w Niemczech. Są ofiary śmiertelne, rośnie liczba rannych [foto]

Funkcjonariusze policji ustalili, że żaden z 58 pasażerów, ktorzy podróżowali szynobusem, nie odniósł obrażeń. Ponadto badania wykazały, że zarówno maszynista, jak i kierownik pojazdu byli trzeźwi. 

Warto przeczytać: Przeciwnicy rządu dla jego obalenia nie wykluczają nawet ofiar śmiertelnych [WIDEO]

Podziel się