Szukaj

Tragiczny wypadek na obwodnicy Nysy. Zginęło 5 osób w tym 2-letnie dziecko [wideo+foto]

07-09-2018 15:31
Wypadek na obwodnicy Nysy Fot. Radio Opole / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W czwartek ok. godz. 21:40 na nowym odcinku obwodnicy Nysy w woj. opolskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku tego zdarzenia zginęło 5 osób. Przeżyło jedynie 5-letnie dziecko, które w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Opolu.

Jak informują media, na wspomnianym odcinku obwodnicy doszło do zderzenia dwóch samochodów. Siła kolizji była tak duża, że w jednym z pojazdów silnik przesunął się do wnętrza kabiny.

Z relacji RMF FM wynika, że w pierwszym aucie, audi jechała czteroosobowa rodzina. Na miejscu zginęli 36-letnia kobieta, jej 40-letni mąż oraz ich 2-letnie dziecko. Przeżyło jedynie drugie, 5-letnie dziecko, które w stanie ciężkim przetransportowano do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Jak potwierdził rzecznik tej placówki, jest ono w stanie niezagrażającym życiu, ale będzie wymagało długiego leczenia.   

Koniecznie przeczytaj: Tragiczny wypadek w Leszczawie. Autokar spadł ze skarpy na „zakręcie śmierci”. Są ofiary śmiertelne [foto]

Czytaj też: Kierowcy z Polski przed sądem w Słowacji. Zapadła decyzja o areszcie dla sprawcy tragicznego wypadku

W drugim z pojazdów, w skodzie, jechało dwóch mężczyzn w wieku 30 i 20 lat. Obydwaj ponieśli śmierć na miejscu.

Na miejscu pracowało czternaście zastępów państwowej straży pożarnej z komendy powiatowej w Nysie i z komendy wojewódzkiej w Opolu, a także kilka zespołów ratownictwa medycznego i dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Warto przeczytać: Tragiczny wypadek na „krzyżówkach rudzkich”. Kobieta wjechała wprost pod ciężarówkę [wideo]

Podziel się