Szukaj

Tragiczny wypadek na obwodnicy Nysy. Zginęło 5 osób w tym 2-letnie dziecko [wideo+foto]

07-09-2018 15:31
Wypadek na obwodnicy Nysy Fot. Radio Opole / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W czwartek ok. godz. 21:40 na nowym odcinku obwodnicy Nysy w woj. opolskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku tego zdarzenia zginęło 5 osób. Przeżyło jedynie 5-letnie dziecko, które w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Opolu.

Jak informują media, na wspomnianym odcinku obwodnicy doszło do zderzenia dwóch samochodów. Siła kolizji była tak duża, że w jednym z pojazdów silnik przesunął się do wnętrza kabiny.

Z relacji RMF FM wynika, że w pierwszym aucie, audi jechała czteroosobowa rodzina. Na miejscu zginęli 36-letnia kobieta, jej 40-letni mąż oraz ich 2-letnie dziecko. Przeżyło jedynie drugie, 5-letnie dziecko, które w stanie ciężkim przetransportowano do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Jak potwierdził rzecznik tej placówki, jest ono w stanie niezagrażającym życiu, ale będzie wymagało długiego leczenia.   

Koniecznie przeczytaj: Nagranie z Polski robi furorę na znanym portalu. Zachowanie nastolatków z Nysy zszokowało internautów [WIDEO]

Czytaj też: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

W drugim z pojazdów, w skodzie, jechało dwóch mężczyzn w wieku 30 i 20 lat. Obydwaj ponieśli śmierć na miejscu.

Na miejscu pracowało czternaście zastępów państwowej straży pożarnej z komendy powiatowej w Nysie i z komendy wojewódzkiej w Opolu, a także kilka zespołów ratownictwa medycznego i dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Warto przeczytać: Tragedia w Poznaniu – wskutek wybuchu gazu doszło do zawalenia się kamienicy. Są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Trwa akcja poszukiwawcza [foto + wideo]

Podziel się