Szukaj

Tragiczny finał poszukiwań zaginionych nastolatek z Tryńczy. Z rzeki wyłowiono samochód i ciała [FOTO + WIDEO]

29-12-2017 17:22
Tryńcza - samochód wyłowiony z rzeki Fot. Strazacki.pl - portal strażaków / Facebook
Podziel się

Strażacy wyłowili z rzeki Wisłoka fioletowy Daewoo Tico z pięcioma ciałami w środku. Wszystko wskazuje, że to poszukiwane trzy nastolatki z miejscowości Tryńcza na Podkarpaciu oraz ich dwóch towarzyszy.

Jak informuje nasz reporter w odnalezionym pojeździe marki Tico znajdują się ofiary. Jest to pojazd w którym ostatni raz były widziane poszukiwane trzy dziewczyny - podał strażacki portal lokalny strazacki.pl.

Samochód został wyciągnięty z rzeki na brzeg. Wewnątrz są ludzkie ciała. Trwają policyjne oględziny – poinformował po odnalezieniu wraku kpt. Marcin Lachnik z KM PSP w Przemyślu.

19-letnia Klaudia, 18-letnia Dominika i jej 16-letnia siostra Anna wyszły z domu w Boże Narodzenie i nie wróciły. Jak ustaliła policja, dziewczyny miały się spotkać z dwoma starszymi mężczyznami i iść z nimi na pizzę.

Koniecznie przeczytaj: Wiadomo, jak zginęły nastolatki w Tryńczy. Opublikowano także film z akcji wyciągania wraku samochodu z rzeki [WIDEO]

Czytaj też: Szokujące ustalenia ws. przyczyn tragedii w Tryńczy. Badania krwi ofiar wypadku wykazały, że dwaj mężczyźni, w tym kierowca tico, byli pijani

Około godziny 16.00 nastolatki były widziane, gdy wsiadały do fioletowego samochodu Daewoo Tico. Po raz ostatni widziano je ok. godz. 22.00 na stacji benzynowej w Wólce Małkowej w towarzystwie 27-letniego Bogdana i 24-letniego Sławomira.

Następnego dnia rozpoczęto poszukiwania, w które zaangażowali się także internauci. Post na Facebooku o zaginięciu dziewczyn udostępniło ponad 10 tys. osób.

Dzisiaj rano trwało przeczesywanie okolicy Tryńczy wzdłuż koryta rzeki. Policji pomagali rodzina, sąsiedzi i znajomi nastolatek. Przy brzegu pracowało kilkanaście zastępów straży.

W pobliżu mostu na rzece Wisłok odkryliśmy ślady kół samochodu. Wiemy już, że auto skręciło z polnej drogi, wjechało do rzeki i zatonęło. Płetwonurkowie potwierdzili, że w samochodzie znaleziono ciała nastolatek – powiedział portalowi Fakt24 Marcin Lachnik z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

W miejscu odnalezienia wraku rzeka ma 3 metry głębokości i jest wyjątkowo mętna.

Warto przeczytać: Znaleziono szubienicę, na której stracono gen. Augusta Fieldorfa „Nila”. Komunistyczne służby chciały ją ukryć

Podziel się