Szukaj

Tragiczny finał poszukiwań 19-latka z Bielska-Białej. Znaleziono ciało [foto]

12-02-2019 18:24
GOPR, poszukiwania 19-latka z Bielsko-Białej Fot. GOPR Beskidy / Facebook
Podziel się

19-latek z Bielska-Białej, który zaginął w górach został znaleziony martwy – podał portal radiobielsko.pl. Chłopak był poszukiwany od wczoraj.

Ciało zostało znalezione przez ratowników GOPR na terenie Wielkiej Polany w Jaworzu. Policja potwierdziła, że to zaginiony bielszczanin. W najbliższym czasie ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok.

Sebastian G. wyszedł w góry wczoraj rano. Nie zabrał ze sobą jedzenia i picia. Informowano, że może potrzebował pomocy medycznej. Ostatni raz widziano go w poniedziałek 11 lutego około 9.30 w Bielsku- Białej przy ul. Zapora.

Koniecznie przeczytaj: Tragiczny finał poszukiwań zaginionych nastolatek z Tryńczy. Z rzeki wyłowiono samochód i ciała [FOTO + WIDEO]

Czytaj też: Irlandia: znaleziono ciało 17-letniej Polki, która zaginęła

Jeszcze przed godz. 12.00 kontaktował się telefonicznie z ojcem. Powiedział, że zszedł ze szlaku i zabłądził w okolicach Błatniej od strony Wapienicy (szczytu Palenicy).

Jeszcze kilka godzin temu trwały poszukiwania 19-latka. Brali w nich udział ratownicy GOPR, policja, pracownicy Nadleśnictwa Bielsko oraz rodzina. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Warto przeczytać: Londyn: ciało Polaka znalezione w Tamizie. Policja uznała śmierć za „podejrzaną”

Podziel się