Szukaj

Kolejne przerażające nagranie z polskich dróg. Bezmyślny manewr kierowcy, który otarł się o śmierć [WIDEO]

06-11-2017 17:00
Ryzykowne wyprzedzanie Fot. Bielskie Drogi / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Nagranie, które pojawiło się na portalu YouTube to niestety kolejny przykład nieodpowiedniego zachowania się kierowców na polskich drogach. Ten materiał mrozi krew w żyłach. Jeszcze chwila i doszłoby do tragedii!

Przekroczenie prędkości to jedno z najczęstszych przewinień kierowców w Polsce. Pomimo, że stosunkowo niedawno zaostrzono przepisy, to i tak problem nadmiernie szybkiej jazdy nie zniknął. Nagranie z 26 października, które pojawiło się ostatnio w sieci potwierdza, że niestety nadal wielu uczestników ruchu kieruje się przede wszystkim bezmyślną brawurą.

Zdarzenie zostało zarejestrowane najprawdopodobniej przez wideorejestrator zainstalowany w innym aucie. Kierujący pojazdem z dużą prędkością wyprzedza naraz kilka aut. Widać, jak z naprzeciwka zbliża się biały samochód. W ostatniej chwili kierowca zielonego Volkswagena „chowa się” na swój pas ruchu.

Koniecznie przeczytaj: Przerażające nagranie z wypadku w Polsce. Przed samochód nagle wyskoczył jeleń. Kierowca mógł zrobić tylko jedno [WIDEO]

Czytaj też: USA: Rasistowski atak czarnoskórego mężczyzny na białą kobietę. „Gwałciłem takie białe dzi**i jak ty!”[WIDEO]

Możemy tylko domyślać się, jak przerażeni musieli być pasażerowie samochodu, którym drogę zajechało auto pirata drogowego. Na szczęście w tym przypadku skończyło się jedynie na strachu, ale jeszcze chwila i mogłoby dojść do prawdziwej tragedii. Warto zauważyć, że manewr najprawdopodobniej miał miejsce w terenie zabudowanym, w którym maksymalna dozwolona prędkość to 50 km/h.

Warto przeczytać: Włochy: Kierowca nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył przed sobą na drodze [WIDEO]

Podziel się