Szukaj

„Osiągnęliście dno, którego się brzydzę” – Dominik Tarczyński ostro skomentował najnowszy spot Platformy Obywatelskiej [wideo]

05-05-2018 16:02
Spot Platformy Obywatelskiej Fot. Platforma Obywatelska / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Platforma Obywatelska po raz kolejny zamierza zorganizować Marsz Wolności. Akcję promuje specjalny spot, który trafił już do sieci. Nagranie spotkało się z ogromną krytyką ze strony polityków oraz sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

Spot Platformy Obywatelskiej składa się z różnego rodzaju przebitek. Widzimy ludzi trzymających flagi Polski oraz Unii Europejskiej, niektórzy są ubrani w antyrządowe koszulki. Kontrowersje wywołały jednak karykatury Jarosława Kaczyńskiego oraz Antoniego Macierewicza – polityków ucharakteryzowano na Che Guevarę oraz Bin Ladena.

O kampanii opozycyjnej partii szybko zrobiło się głośno. Słów krytyki nie szczędził jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości – Dominik Tarczyński. Poseł zamieścił na Twitterze post, w którym odniósł się do spotu.

Koniecznie przeczytaj: Platforma Obywatelska atakowała rząd, ponieważ „PiS nie wpuściło dziennikarzy do Sejmu”. A wystarczyło zapoznać się z ogłoszeniami… [foto]

Czytaj też: Jarosław Kaczyński zdradził, czym zajmowały się zawodowo, gdyby nie był politykiem. „Zarabiałbym parę razy więcej, niż zarabiam”

PO zaprasza na swój marsz.

W oficjalnym spocie pokazują Prezesa Kaczyńskiego jako komunistycznego zbrodniarza Che Guevarę, a Ministra Macierewicza jako terrorystę Bin Laden’a.

Osiągnęliście dno którym się brzydzę.

Do głębi serca brzydzę się wami

napisał Tarczyński.

Poniżej zamieszczamy nagranie, które promuje Marsz Wolności:

Warto przeczytać: Tym zagraniem Jarosław Kaczyński wyprowadził Stefana Niesiołowskiego z równowagi. Polityk PO w ostrych słowach wypowiedział się o posłach PiS oraz Kukiz’15

Podziel się