Szukaj

Tak kurierzy In Post rzucali przesyłkami. Po opublikowaniu nagrania zostali zwolnieni z pracy [foto]

25-03-2019 14:37
Kurierzy In Post Fot. Makot Makot / YouTube.com / YouTube
Podziel się

W sieci pojawiło się nagranie ukazujące zachowanie kurierów InPost, którzy przy Jarmarku Pogórzańskim w Gorlicach segregowali przesyłki swoich klientów. Na filmie widać, jak mężczyźni rzucają do siebie paczkami, nie zwracając przy tym uwagi na ich zawartość. Rzecznik prasowy firmy przekazał, że w związku z tym incydentem zostali oni dyscyplinarnie zwolnieni z pracy.

Na nagraniu opublikowanym w sieci, widzimy trzy samochody firmy kurierskiej InPost. Zaparkowane auta dostawcze mają otwarte tylne drzwi. Na części załadunkowej jednego z nich stoi mężczyzna, który rzuca paczkami do dwóch kolejnych kurierów. Ci, nie zawsze skutecznie, chwytają je i następnie pakują do swoich aut.

Do tej sprawy na łamach „Gazety Krakowskiej” odniósł Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy InPost SA z siedzibą w Krakowie, który poinformował, że mężczyźni uwiecznieni na nagraniu zostali dyscyplinarnie zwolnieni z pracy:  

Koniecznie przeczytaj: Gorlice: 40-latek miał we krwi… 11 promili alkoholu. Pił 93-procentowy denaturat [wideo]

Czytaj też: Rosyjska firma oskarżona o antysemityzm. Lody „Ubogi Żyd” weszły na rynek z jeszcze bardziej kontrowersyjnym hasłem reklamowym

Dla takiego zachowania, jak to widoczne na nagraniu, nie ma w naszej firmie akceptacji. Pracownicy, którzy się go dopuścili, zostali dyscyplinarnie zwolnieni.

Warto przeczytać: „Nasza firma w ręce polskiego kapitału? Jakim cudem?” – Szwajcarzy nie mogą uwierzyć, że Polak wykupił ich firmę ze stuletnią tradycją

Podziel się