Szukaj

Szydło, Macierewicz i Błaszczak oceniają „Ucho Prezesa”. „Niewątpliwie było to zabawne”

18-01-2017 15:16
Konferencja - Antoni Macierewicz, Beata Szydło, Mariusz Błaszczak
Podziel się

Nowy satyryczny miniserial Roberta Górskiego wywołuje spore emocje. Na temat „Ucha Prezesa” wypowiadał się już Jarosław Kaczyński. Teraz o wygłoszenie opinii dziennikarze poprosili w czasie konferencji premier Beatę Szydło, szefa MON Antoniego Macierewicza i szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka.

Obawiam się, że będziemy musieli wystąpić do kabaretu o tantiemy za reklamę, jaką w tej chwili robimy. Mam dużą sympatię do kota i krokodyla – powiedziała w czasie dzisiejszej konferencji premier Beata Szydło, która została zapytana przez dziennikarzy o komentarz dotyczący „Ucha Prezesa”.

Swoją opinię wyraził także minister obrony narodowej, który przypomnijmy był bohaterem trzeciego odcinka „Ucha Prezesa”, który można obejrzeć tutaj: Najnowszy odcinek „Ucha Prezesa”. Tym razem bohaterem jest „Minister Wojny” [WIDEO].

Koniecznie przeczytaj: Jarosław Kaczyński ocenia „Ucho Prezesa”. Przy okazji „zdradza sekrety” swoich kotów [WIDEO]

Czytaj też: Niesiołowski krytykuje „Ucho Prezesa”: „Działa na korzyść PiS-u”

Znakomite, w tym zakresie, w jakim obejrzałem odcinek dotyczący ministra wojny, chociaż takiego w Polsce nie ma – ocenił Antoni Macierewicz.

Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji, który przypomnijmy jest drugą najważniejszą po Prezesie postacią satyry Roberta Górskiego, stwierdził, że „niewątpliwie było to zabawne”.

Oglądałem trzy odcinki, uśmiałem się z tego wszystkiego, nawet kusi mnie, żeby powiedzieć coś więcej, ale przesłoniłoby to dzisiejszą konferencję prasową, więc poprzestanę na tym, że było to zabawne – stwierdził.

Co ciekawe, wczoraj prezes PiS Jarosław Kaczyński twierdził, że niektóre osoby „mogą poczuć się trochę skrzywdzone” (więcej tutaj: Kaczyński o „Uchu Prezesa”: Rozmija się z rzeczywistością. Są ludzie, którzy mogą czuć się skrzywdzeni). Na szczęście na razie, jak widać, nikt się nie obraził.

Warto przeczytać: „Ucho Prezesa” nadal dostępne za darmo. Pojawił się zwiastun trzech nowych odcinków [WIDEO]

Podziel się