Szukaj

Kolejny „szperacz” przyłapany. Tym razem to były minister… sprawiedliwości! [WIDEO]

30-12-2016 12:33
Marek Biernacki, PO Fot. Piotr Drabik / wikimedia.org / CC BY 2.0
Podziel się

Serię nagrań pokazujących posłów PO grzebiących na sali sejmowej w nie swoich rzeczach zapoczątkował film ze Sławomirem Nitrsem w roli głównej. Kolejnym ciekawskim okazał się m.in. poseł PO Ryszard Wilczyński. Teraz do tego „zaszczytnego” grona dołączył były minister sprawiedliwości.

Kiedy w sieci opublikowano nagranie z Sejmu, które pokazuje posła PO przeszukującego rzeczy pozostawione na sali plenarnej przez polityków PiS, dziennikarze i internauci rozpoczęli poszukiwania kolejnych materiałów. Okazuje się, że nagannego zachowania dopuścił się także Ryszard Wilczyński z PO i były minister sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska Marek Biernacki.

Nagranie, na którym widać, jak Marek Biernacki z PO bierze dokument z miejsca i pokazuje go innym posłom opozycji – Robertowi Kropiwnickiemu i Andrzejowi Halickiemu, poniżej:

Koniecznie przeczytaj: Wystarczyła jedna sekunda, aby dziennikarz zmiażdżył „argumenty” posła PO [WIDEO]

Czytaj też: Petru zdruzgotany. Kuchciński zapowiedział głosowanie w Sejmie 13 grudnia dokładnie, w tej samej godzinie, w której rozpoczyna się marsz opozycji [WIDEO]

Warto przeczytać: Zamieszki w Ełku po zabójstwie 21-latka przez imigrantów. Policja użyła gazu łzawiącego. Ściągnięto dodatkowe siły i wojsko [WIDEO]

Podziel się